Harita

 Bhubaneswar Havaalanı

Bhubaneswar Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Bhubaneswar Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Bhubaneswar Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Bhubaneswar Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Bhubaneswar Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Bhubaneswar havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Bhubaneswar havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Bhubaneswar Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Bhubaneswar Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Bhubaneswar Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Bhubaneswar uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Bhubaneswar Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Bhubaneswar şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Bhubaneswar şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Bhubaneswar yakınındaki havaalanları

 Bhubaneswar şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Bhubaneswar Havaalanı

Adres:
Biju Patnaik Airport,
Bhubaneswar,
751 020,
India

Telefon:91-674-2596300
Faks:91-674-2596302

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:85° 49' 12'' E
Enlem:20° 14' 36'' N
IATA kodu:BBI
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.