Harita

 Barnaul Havaalanı

Barnaul Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Barnaul Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Barnaul Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Barnaul Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Barnaul Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Barnaul havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Barnaul havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Barnaul Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Barnaul Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Barnaul Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Barnaul uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Barnaul Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Barnaul şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Barnaul şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Barnaul yakınındaki havaalanları

 Barnaul şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Barnaul Havaalanı

Adres:
Altayskiy kray,
Barnaul,
Pavlovskiy tract 226,
656057 RUSSIA

Telefon:(3852) 54-30-00
Faks:(3852) 54-30-25

Web Sitesi:

Sahibi:
Авиапредприятие «Алтай»

 Konum Bilgileri

Boylam:83° 32' 36'' E
Enlem:53° 21' 50'' N
IATA kodu:BAX
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.