Harita

 Bahreyn Havaalanı

Bahreyn Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Bahreyn Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Bahreyn Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Bahreyn Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Bahreyn Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Bahreyn havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Bahreyn havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Bahreyn Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Bahreyn Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Bahreyn Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Bahreyn uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Bahreyn Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Bahreyn şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Bahreyn şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Bahreyn yakınındaki havaalanları

 Bahreyn şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Bahreyn Havaalanı

Adres:
PO Box 586,
Manama,
Bahrain

Telefon:+973 (0)1732 1997

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:50° 38' 15'' E
Enlem:26° 16' 14'' N
IATA kodu:BAH
ICAO kodu:OBBI

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.