Harita

 Samana Havaalanı

Samana Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Samana Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Samana Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Samana Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Samana Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Samana havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Samana havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Samana Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Samana Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Samana Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Samana uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Samana Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Samana şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Samana şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Samana yakınındaki havaalanları

 Samana şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Samana Havaalanı

Adres:
Autopista Nagua,
Sánchez Km 22,
El Catey,
Samaná,
32000,
DOMINICAN REPUBLIC

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:69° 44' 15'' W
Enlem:19° 16' 12'' N
IATA kodu:AZS
ICAO kodu:XXXX

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.