Harita

 Antalya Havaalanı

Türk turizminin başkenti olan Antalya ve etrafındaki eşsiz güzellikteki beldelere hizmet veren Antalya Havaalanı her yıl milyonlarca yerli ve yabancı ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır. Uluslararası standartlara sahip havaalanında hoşça vakit geçirmeniz için tüm kolaylıklar düşünülmüştür. Geliş ve gidiş terminallerinde her tür damak tadına hitap eden lezzetli yiyecek ve içeceklerin sunulduğu kafe ve restoranlar mevcuttur. Özelikle geleneksel Türk mutfağından örnekler sunanlar hem yerli hem de yabancı ziyaretçileri memnun etmektedir. Ayrıca ünlü lüks markaları bulabileceğiniz Duty Free mağazaları da alışveriş tutkunları için biçilmiş kaftandır.

Antalya Havalimanı’na olan uçuşunuzun biletini aldıysanız ya da birini karşılamaya gidecekseniz, lütfen canlı Antalya Havalimanı Geliş & Gidiş bilgilerine göz atın.

Antalya havaalanına ya da kalkış noktası Antalya Havaalanı olan en ucuz uçak biletleri bulmanız için en doğru adres Skyscanner olacaktır. Skyscanner, size site site dolaşmaktan kurtarıp, tek platformda Antalya Havaalanına en ucuz uçak biletini bulmanıza yardımcı olur. 700 üzerine havayolu fiyatlarını karşılaştırmalı olarak gösterir. Bunun için hiç bir ücret ödemiyorsunuz. Eğer  uçuş tarihleriniz esnekse Antalya havaalanına en uygun uçuşu bulmak için, tüm ayı hatta tüm yılı görüntüleyerek, en ucuz uçabileceğiniz tarihleri görüntüleyebilirsiniz.

Antalya yakınındaki havaalanları

 Havaalanına gidiş ve geliş

Sürüş gizle 

Antalya Havalimanı şehir merkezine yaklaşık 13 km uzaklıktadır. Arabayla seyhat edecekseniz otoyollardan çok rahat bir biçimde Havalimanına sorunsuz gidebilirsiniz.  Havalimanı Kemer'e 57 km, popüler sehata destinasyonlarından olan Kaş'a ise yaklaşık 200 km uazklıktadır.

Otobüsler gizle 

Antalya Havalimanından şehir merkezine düzenli otobüs seferleri vardır.  Ayrıca Belediye otobüsleriyle de rahat ve ekonomik bir biçimde kent merkezine ulaşım sağlanabilir. Havaş'ın şehir içine düzenli olarak servisleri vardır. Belediye otobüslerinden daha pahallı olmasıyla beraber, daha hızlı ve pratik ulaşım için tercih edilebilir.

Taksi gizle 

Antalya havalimanından şehir merkezine ulaşmak için pratik yöntemlerinden biri de Taksilerdir. Varış terminalinin girişinde bekleyen taksilerle çok rahat her tarafa gidilebilir.

 Antalya şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Antalya Havaalanı

Adres:
DHMI,
Hava Liani Basmüdürlügü,
07030 Antalya,
TURKEY

Telefon:0242 330 36 48
Faks:0242 444 74 23

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:30° 47' 26'' E
Enlem:36° 54' 20'' N
IATA kodu:AYT
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.