Harita

 Aksum Havaalanı

Aksum Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Aksum Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Aksum Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Aksum Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Aksum Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Aksum havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Aksum havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Aksum Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Aksum Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Aksum Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Aksum uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Aksum Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Aksum şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Aksum şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Aksum yakınındaki havaalanları

 Aksum şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:38° 43' 0'' E
Enlem:14° 7' 14'' N
IATA kodu:AXU
ICAO kodu:HAAX

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.