Harita

 Ataq Havaalanı

Ataq Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Ataq Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Ataq Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Ataq Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Ataq Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Ataq havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Ataq havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Ataq Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Ataq Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Ataq Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Ataq uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Ataq Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Ataq şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Ataq şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Ataq yakınındaki havaalanları

 Konum Bilgileri

Boylam:46° 49' 34'' E
Enlem:14° 33' 4'' N
IATA kodu:AXK
ICAO kodu:OYAT

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.