Harita

 Awassa Havaalanı

Awassa Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Awassa Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Awassa Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Awassa Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Awassa Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Awassa havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Awassa havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Awassa Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Awassa Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Awassa Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Awassa uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Awassa Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Awassa şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Awassa şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Awassa yakınındaki havaalanları

 Awassa şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:38° 29' 15'' E
Enlem:7° 3' 39'' N
IATA kodu:AWA
ICAO kodu:HALA

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.