Harita

 Aswan Daraw Havaalanı

Aswan Daraw Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Aswan Daraw Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Aswan Daraw Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Aswan Daraw Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Aswan Daraw Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Aswan Daraw havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Aswan Daraw havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Aswan Daraw Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Aswan Daraw Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Aswan Daraw Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Aswan Daraw uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Aswan Daraw Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Aswan Daraw şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Aswan Daraw şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Aswan Daraw yakınındaki havaalanları

 Aswan Daraw şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Aswan Daraw Havaalanı

Adres:
Aswan,
EGYPT

Telefon:+20 (0)97 3482440, 1589
Faks:+20 (0)97 3481272

Web Sitesi:

Sahibi:
EAC (Egyptian Airports Company)

 Konum Bilgileri

Boylam:32° 49' 18'' E
Enlem:23° 57' 54'' N
IATA kodu:ASW
ICAO kodu:KASW

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.