Harita

 Amboseli Havaalanı

Amboseli Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Amboseli Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Amboseli Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Amboseli Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Amboseli Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Amboseli havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Amboseli havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Amboseli Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Amboseli Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Amboseli Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Amboseli uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Amboseli Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Amboseli şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Amboseli şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Amboseli yakınındaki havaalanları

 Amboseli şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:37° 14' 57'' E
Enlem:2° 38' 43'' S
IATA kodu:ASV
ICAO kodu:HKAM

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.