Harita

 Kayseri Havaalanı

Kayseri Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Kayseri Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Kayseri Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Kayseri Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Kayseri Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Kayseri havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Kayseri havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Kayseri Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Kayseri Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Kayseri Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Kayseri uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Kayseri Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Kayseri şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Kayseri şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Kayseri yakınındaki havaalanları

 Kayseri şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Kayseri Havaalanı

Adres:
Kayseri,
TURKEY

Telefon:+90 (0)352 3375494
Faks:+90 (0)352 3375241

Web Sitesi:

Sahibi:
DHMİ (State Airports Authority)

 Konum Bilgileri

Boylam:35° 29' 43'' E
Enlem:38° 46' 13'' N
IATA kodu:ASR
ICAO kodu:LTAU

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.