Harita

 Asosa Havaalanı

Asosa Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Asosa Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Asosa Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Asosa Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Asosa Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Asosa havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Asosa havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Asosa Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Asosa Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Asosa Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Asosa uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Asosa Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Asosa şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Asosa şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Asosa yakınındaki havaalanları

 Asosa şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:34° 32' 12'' E
Enlem:10° 2' 49'' N
IATA kodu:ASO
ICAO kodu:HASO

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.