Harita

 Asmara Havaalanı

Asmara Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Asmara Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Asmara Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Asmara Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Asmara Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Asmara havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Asmara havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Asmara Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Asmara Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Asmara Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Asmara uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Asmara Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Asmara şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Asmara şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Asmara yakınındaki havaalanları

 Asmara şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Asmara Havaalanı

Adres:
PO Box 252,
Asmara Int´l Airport,
Asmara,
ERITREA,
Asmara,
ERITREA

Telefon:+291 (0)1 181822

 Konum Bilgileri

Boylam:38° 54' 37'' E
Enlem:15° 17' 27'' N
IATA kodu:ASM
ICAO kodu:HHAS

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.