Harita

 Amami O Shima Havaalanı

Amami O Shima Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Amami O Shima Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Amami O Shima Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Amami O Shima Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Amami O Shima Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Amami O Shima havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Amami O Shima havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Amami O Shima Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Amami O Shima Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Amami O Shima Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Amami O Shima uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Amami O Shima Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Amami O Shima şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Amami O Shima şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Amami O Shima yakınındaki havaalanları

 Amami O Shima şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:129° 41' 51'' E
Enlem:28° 25' 0'' N
IATA kodu:ASJ
ICAO kodu:KASJ

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.