Harita

 Akabe Havaalanı

Akabe Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Akabe Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Akabe Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Akabe Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Akabe Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Akabe havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Akabe havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Akabe Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Akabe Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Akabe Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Akabe uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Akabe Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Akabe şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Akabe şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Akabe yakınındaki havaalanları

 Akabe şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Akabe Havaalanı

Adres:
PO Box 82,
Aqaba 77191,
JORDAN,
Aqaba 77110,
JORDAN

Telefon:+962 (0)3 2012111

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:35° 1' 5'' E
Enlem:29° 36' 41'' N
IATA kodu:AQJ
ICAO kodu:OJAQ

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.