Harita

 Nampula Havaalanı

Nampula Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Nampula Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Nampula Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Nampula Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Nampula Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Nampula havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Nampula havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Nampula Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Nampula Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Nampula Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Nampula uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Nampula Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Nampula şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Nampula şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Nampula yakınındaki havaalanları

 Nampula şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Nampula Havaalanı

Adres:
PO Box 419,
Nampula,
MOZAMBIQUE

Telefon:+258 (0)6 3133

 Konum Bilgileri

Boylam:39° 17' 13'' E
Enlem:15° 6' 6'' S
IATA kodu:APL
ICAO kodu:FQNP

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.