Harita

 Alor Setar Havaalanı

Alor Setar Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Alor Setar Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Alor Setar Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Alor Setar Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Alor Setar Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Alor Setar havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Alor Setar havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Alor Setar Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Alor Setar Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Alor Setar Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Alor Setar uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Alor Setar Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Alor Setar şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Alor Setar şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Alor Setar yakınındaki havaalanları

 Alor Setar şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Alor Setar Havaalanı

Adres:
Pengurus Lapangan Terbang,
Malasia Airport Berhad,
Lapangan Terbang Sultan Abdul Halim,
06299 Alor Setar,
MALAYSIA

Telefon:+60 (0)4 7144301
Faks:+60 (0)4 7145345

 Konum Bilgileri

Boylam:100° 24' 14'' E
Enlem:6° 11' 27'' N
IATA kodu:AOR
ICAO kodu:WMKA

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.