Harita

 Karpathos Havaalanı

Karpathos Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Karpathos Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Karpathos Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Karpathos Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Karpathos Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Karpathos havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Karpathos havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Karpathos Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Karpathos Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Karpathos Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Karpathos uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Karpathos Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Karpathos şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Karpathos şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Karpathos yakınındaki havaalanları

 Karpathos şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Karpathos Havaalanı

Adres:
85700 Karpathos,
GREECE

Telefon:+30 (0)22450 23101
Faks:+30 (0)22450 23137

Web Sitesi:

Sahibi:
H.C.A.A. (Hellenic Civil Aviation Authority)

 Konum Bilgileri

Boylam:27° 9' 0'' E
Enlem:35° 25' 0'' N
IATA kodu:AOK
ICAO kodu:LGKP

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.