Harita

 Ambon Havaalanı

Ambon Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Ambon Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Ambon Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Ambon Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Ambon Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Ambon havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Ambon havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Ambon Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Ambon Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Ambon Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Ambon uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Ambon Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Ambon şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Ambon şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Ambon yakınındaki havaalanları

 Ambon şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Ambon Havaalanı
Telefon:+62 (911) 311768
Faks:+62 (911) 345686

Web Sitesi:

Sahibi:
Angkasa Pura I

 Konum Bilgileri

Boylam:128° 5' 20'' E
Enlem:3° 42' 36'' S
IATA kodu:AMQ
ICAO kodu:WAPP

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.