Harita

 Amman Kraliçe Aliye Havaalanı

Amman Kraliçe Aliye Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Amman Kraliçe Aliye Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Amman Kraliçe Aliye Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Amman Kraliçe Aliye Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Amman Kraliçe Aliye Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Amman Kraliçe Aliye havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Amman Kraliçe Aliye havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Amman Kraliçe Aliye Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Amman Kraliçe Aliye Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Amman Kraliçe Aliye Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Amman Kraliçe Aliye uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Amman Kraliçe Aliye Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Amman şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Amman şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Amman Kraliçe Aliye yakınındaki havaalanları

 Amman Kraliçe Aliye şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Amman Kraliçe Aliye Havaalanı

Adres:
PO Box 39225,
Amman,
JORDAN

Telefon:+962 (0)6 4451132

 Konum Bilgileri

Boylam:36° 0' 0'' E
Enlem:31° 43' 0'' N
IATA kodu:AMM
ICAO kodu:OJAI

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.