Harita

 İskenderiye El Nohza Havaalanı

İskenderiye El Nohza Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da İskenderiye El Nohza Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, İskenderiye El Nohza Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, İskenderiye El Nohza Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da İskenderiye El Nohza Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. İskenderiye El Nohza havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin İskenderiye El Nohza havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak İskenderiye El Nohza Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size İskenderiye El Nohza Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner İskenderiye El Nohza Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz İskenderiye El Nohza uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer İskenderiye El Nohza Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Alexandria şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Alexandria şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

İskenderiye El Nohza yakınındaki havaalanları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

İskenderiye El Nohza Havaalanı

Adres:
Alexandria,
EGYPT

Telefon:+20 (0)3 963979, 963535
Faks:+20 (0)3 4272021

Web Sitesi:

Sahibi:
EAC (Egyptian Airports Company)

 Konum Bilgileri

Boylam:29° 56' 56'' E
Enlem:31° 11' 2'' N
IATA kodu:ALY
ICAO kodu:HEAX

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.