Harita

 Alta Havaalanı

Alta Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Alta Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Alta Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Alta Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Alta Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Alta havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Alta havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Alta Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Alta Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Alta Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Alta uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Alta Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Alta şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Alta şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Alta yakınındaki havaalanları

 Alta şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Alta Havaalanı

Adres:
Avivor,
Alta Airport,
9509 Alta,
NORWAY

Telefon:+47 (0)67 034900
Faks:+47 (0)67 034901

Web Sitesi:

Sahibi:
Avinor AS

 Konum Bilgileri

Boylam:23° 21' 15'' E
Enlem:69° 58' 44'' N
IATA kodu:ALF
ICAO kodu:ENAT

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.