Harita

 Almatı Havaalanı

Almatı Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Almatı Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Almatı Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Almatı Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Almatı Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Almatı havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Almatı havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Almatı Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Almatı Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Almatı Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Almatı uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Almatı Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Almatı şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Almatı şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Almatı yakınındaki havaalanları

 Almatı şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Almatı Havaalanı

Adres:
2 Mailin street,
Almaty,
Kazakhstan,
050039

Telefon:+7(727)270-33-33

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:77° 1' 59'' E
Enlem:43° 21' 0'' N
IATA kodu:ALA
ICAO kodu:UAAA

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.