Harita

 Sittwe Havaalanı

Sittwe Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Sittwe Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Sittwe Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Sittwe Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Sittwe Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Sittwe havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Sittwe havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Sittwe Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Sittwe Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Sittwe Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Sittwe uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Sittwe Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Sittwe şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Sittwe şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Sittwe yakınındaki havaalanları

 Sittwe şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:92° 52' 49'' E
Enlem:20° 7' 49'' N
IATA kodu:AKY
ICAO kodu:VYSW

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.