Harita

 Auki Havaalanı

Auki Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Auki Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Auki Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Auki Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Auki Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Auki havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Auki havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Auki Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Auki Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Auki Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Auki uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Auki Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Auki şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Auki şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Auki yakınındaki havaalanları

 Auki şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:160° 40' 50'' E
Enlem:8° 41' 52'' S
IATA kodu:AKS
ICAO kodu:FAKS

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.