Harita

 Asahikawa Havaalanı

Asahikawa Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Asahikawa Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Asahikawa Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Asahikawa Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Asahikawa Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Asahikawa havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Asahikawa havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Asahikawa Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Asahikawa Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Asahikawa Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Asahikawa uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Asahikawa Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Asahikawa şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Asahikawa şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Asahikawa yakınındaki havaalanları

 Asahikawa şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Asahikawa Havaalanı

Adres:
Asahikawa,
JAPAN

Telefon:+81 (0)166 833939
Faks:+81 (0)166 833408

Web Sitesi:

Sahibi:
Asahikawa Airport Terminal Building Co.,Ltd.

 Konum Bilgileri

Boylam:142° 27' 0'' E
Enlem:43° 40' 0'' N
IATA kodu:AKJ
ICAO kodu:RJEC

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.