Harita

 Alghero Sardinia Havaalanı

Alghero Sardinia Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Alghero Sardinia Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Alghero Sardinia Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Alghero Sardinia Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Alghero Sardinia Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Alghero Sardinia havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Alghero Sardinia havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Alghero Sardinia Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Alghero Sardinia Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Alghero Sardinia Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Alghero Sardinia uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Alghero Sardinia Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Alghero Sardinia şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Alghero Sardinia şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Alghero Sardinia yakınındaki havaalanları

 Alghero Sardinia şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Alghero Sardinia Havaalanı

Adres:
Aeroporto di Alghero,
Loc.S.Maria La Palma (Sassari),
I-07040 Alghero,
ITALY

Telefon:+39 (0)79 935282
Faks:+39 (0)79 935011

Web Sitesi:

Sahibi:
SO.GE.A.AL. (Società di Gestione Aeroporto di Alghero)

 Konum Bilgileri

Boylam:8° 17' 20'' E
Enlem:40° 37' 50'' N
IATA kodu:AHO
ICAO kodu:LIEA

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.