Harita

 Abha Havaalanı

Abha Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Abha Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Abha Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Abha Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Abha Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Abha havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Abha havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Abha Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Abha Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Abha Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Abha uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Abha Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Abha şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Abha şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Abha yakınındaki havaalanları

 Abha şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Abha Havaalanı

Adres:
PO Box 15140,
Abha,
KINGDOM OF SAUDI ARABIA

Telefon:+966 (0)7 2246011

 Konum Bilgileri

Boylam:42° 39' 0'' E
Enlem:18° 13' 59'' N
IATA kodu:AHB
ICAO kodu:OEAB

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.