Harita

 Aalesund Vigra Havaalanı

Aalesund Vigra Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Aalesund Vigra Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Aalesund Vigra Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Aalesund Vigra Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Aalesund Vigra Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Aalesund Vigra havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Aalesund Vigra havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Aalesund Vigra Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Aalesund Vigra Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Aalesund Vigra Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Aalesund Vigra uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Aalesund Vigra Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Aalesund Vigra şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Aalesund Vigra şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Aalesund Vigra yakınındaki havaalanları

 Aalesund Vigra şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Aalesund Vigra Havaalanı

Adres:
Avinor,
Ålesund Airport,
Vigra,
6040 Ålesund,
NORWAY

Telefon:+47 (0)67 032121
Faks:+47 (0)67 032120

Web Sitesi:

Sahibi:
Avinor AS

 Konum Bilgileri

Boylam:6° 6' 19'' E
Enlem:62° 33' 45'' N
IATA kodu:AES
ICAO kodu:ENAL

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.