Harita

 Buenos Aires Jorge Newbery Havaalanı

Buenos Aires Jorge Newbery Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Buenos Aires Jorge Newbery Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Buenos Aires Jorge Newbery Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Buenos Aires Jorge Newbery Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Buenos Aires Jorge Newbery Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Buenos Aires Jorge Newbery havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Buenos Aires Jorge Newbery havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Buenos Aires Jorge Newbery Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Buenos Aires Jorge Newbery Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Buenos Aires Jorge Newbery Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Buenos Aires Jorge Newbery uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Buenos Aires Jorge Newbery Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Buenos Aires şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Buenos Aires şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Buenos Aires Jorge Newbery yakınındaki havaalanları

 Buenos Aires Jorge Newbery şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Buenos Aires Jorge Newbery Havaalanı

Adres:
Avenida Rafael Obligado S/N,
C 1425 DAA Buenos Aires,
ARGENTINA

Telefon:+54 (0)11 47786525
Faks:+54 (0)11 45655300

 Konum Bilgileri

Boylam:58° 24' 56'' W
Enlem:34° 33' 32'' S
IATA kodu:AEP
ICAO kodu:SABE

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.