Harita

 Aldan Havaalanı

Aldan Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Aldan Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Aldan Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Aldan Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Aldan Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Aldan havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Aldan havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Aldan Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Aldan Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Aldan Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Aldan uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Aldan Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Aldan şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Aldan şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Aldan yakınındaki havaalanları

 Aldan şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Aldan Havaalanı

Adres:
Airport,
Mayakovsky st.14,
Aldan,
Republic of Sakha (Yakutia),
678900 RUSSIA

Telefon:+7 (0)411 4532021, 4522924
Faks:+7 (0)411 4532129

Web Sitesi:

Sahibi:
FPE Aeroporty Severa div. Aeroport Aldan

 Konum Bilgileri

Boylam:125° 24' 0'' E
Enlem:58° 36' 0'' N
IATA kodu:ADH
ICAO kodu:KADH

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.