Harita

 Alderney Havaalanı

Alderney Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Alderney Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Alderney Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Alderney Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Alderney Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Alderney havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Alderney havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Alderney Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Alderney Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Alderney Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Alderney uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Alderney Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Alderney şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Alderney şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Alderney yakınındaki havaalanları

 Alderney şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Alderney Havaalanı

Adres:
The Blaye Alderney,
Channel Islands,
GY9 3XD,
UNITED KINGDOM

Telefon:+44 (0)1481 822624
Faks:+44 (0)1481 823005

Sahibi:
States of Guernsey

 Konum Bilgileri

Boylam:2° 12' 55'' W
Enlem:49° 42' 24'' N
IATA kodu:ACI
ICAO kodu:EGJA

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.