Harita

 Aberdeen Havaalanı

Aberdeen Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Aberdeen Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Aberdeen Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Aberdeen Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Aberdeen Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Aberdeen havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Aberdeen havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Aberdeen Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Aberdeen Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Aberdeen Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Aberdeen uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Aberdeen Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Aberdeen şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Aberdeen şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Aberdeen yakınındaki havaalanları

 Aberdeen şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Aberdeen Havaalanı

Adres:
Aberdeen Airport,
Dyce,
Aberdeen,
AB21 7DU,
UNITED KINGDOM

Telefon:+44 (0)870 0400006
Faks:+44 (0)1224 725751

Web Sitesi:

Sahibi:
British Airports Authority ( BAA Limited )

 Konum Bilgileri

Boylam:2° 11' 53'' W
Enlem:57° 12' 15'' N
IATA kodu:ABZ
ICAO kodu:EGPD

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.