Harita

 Atambua Havaalanı

Atambua Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Atambua Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Atambua Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Atambua Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Atambua Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Atambua havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Atambua havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Atambua Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Atambua Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Atambua Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Atambua uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Atambua Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Atambua şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Atambua şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Atambua yakınındaki havaalanları

 Atambua şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:124° 52' 59'' E
Enlem:9° 7' 59'' S
IATA kodu:ABU
ICAO kodu:WRKA

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.