Harita

 Abu Simbel Havaalanı

Abu Simbel Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Abu Simbel Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Abu Simbel Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Abu Simbel Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Abu Simbel Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Abu Simbel havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Abu Simbel havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Abu Simbel Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Abu Simbel Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Abu Simbel Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Abu Simbel uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Abu Simbel Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Abu Simbel şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Abu Simbel şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Abu Simbel yakınındaki havaalanları

 Abu Simbel şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Abu Simbel Havaalanı

Adres:
Abu Simbel,
EGYPT

Web Sitesi:

Sahibi:
EAC (Egyptian Airports Company)

 Konum Bilgileri

Boylam:31° 36' 55'' E
Enlem:22° 22' 19'' N
IATA kodu:ABS
ICAO kodu:HEBL

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.