Harita

 Allentown Havaalanı

Allentown Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Allentown Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Allentown Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Allentown Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Allentown Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Allentown havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Allentown havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Allentown Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Allentown Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Allentown Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Allentown uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Allentown Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Allentown şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Allentown şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Allentown yakınındaki havaalanları

 Allentown şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Allentown Havaalanı

Adres:
3311 Airport Road,
Allentown,
PA 18109-3040,
UNITED STATES OF AMERICA

Telefon:+1 (0)610 2666000
Faks:+1 (0)610 2640115

Web Sitesi:

Sahibi:
Lehigh-Northampton Airport Authority

 Konum Bilgileri

Boylam:75° 26' 17'' W
Enlem:40° 39' 16'' N
IATA kodu:ABE
ICAO kodu:KABE

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.