Harita

 Al Ghaydah Havaalanı

Al Ghaydah Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Al Ghaydah Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Al Ghaydah Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Al Ghaydah Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Al Ghaydah Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Al Ghaydah havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Al Ghaydah havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Al Ghaydah Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Al Ghaydah Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Al Ghaydah Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Al Ghaydah uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Al Ghaydah Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Al Ghaydah şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Al Ghaydah şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Al Ghaydah yakınındaki havaalanları

 Konum Bilgileri

Boylam:52° 10' 59'' E
Enlem:16° 12' 0'' N
IATA kodu:AAY
ICAO kodu:OYGD

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.