Harita

 Aalborg Havaalanı

Aalborg Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Aalborg Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Aalborg Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Aalborg Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Aalborg Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Aalborg havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Aalborg havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Aalborg Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Aalborg Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Aalborg Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Aalborg uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Aalborg Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Aalborg şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Aalborg şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Aalborg yakınındaki havaalanları

 Aalborg şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Aalborg Havaalanı

Adres:
NY Lufthavnsvej 100,
DK-9400 Nørresundby,
DENMARK

Telefon:+45 (0)98 171144
Faks:+45 (0)98 173684

Web Sitesi:

Sahibi:
Aalborg Lufthavn a.m.b.a

 Konum Bilgileri

Boylam:9° 51' 0'' E
Enlem:57° 5' 35'' N
IATA kodu:AAL
ICAO kodu:EKYT

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.