Seyahat Haberleri Ücretsiz e-bültenimize üye olun

Tüm makaleler

Ücretsiz e-bültenimize üye olun

İlham verici makaleler, seyahate dair tüyo ve ipuçları, son haberler, harika fırsatlar ve daha fazlası, hepsi Skyscanner e-bülten’de.

Seyahat dünyasının en iyileri için bedava e-bültenimize üye olun. Size ilham verecek makaleler, seyahat ipuçları ve tavsiyeleri, haber, fırsatlar ve yarışmalar ve çok daha fazlası, Skyscanner e-bülten’de.

İçinde ne mi bulacaksınız?

İndirimler ve özel fırsatlar – Cebinizi güldürme zamanı! En ucuz uşuş fiyatlarından haberdar olacak, çeşitli havayolları ve seyahat acentelerinden özel fırsatlardan yararlanabileceksiniz.

Yarışmalar – Düzenli bir şekilde dağıttığımız hediyeler ve mega yarışmalarımızın harika ödülleriyle Skyscanner size hep kazandırıyor. Tatiller, uçuşlar ve bir sürü güzel sürpriz size bekliyor.

Seyahat yazıları ve makalaleri – Bir sonraki seyahatiniz için ilham mı arıyorsunuz? Egzotik yerlerin harika fotoğraflarıyla gününüze neşe katabilir, uygun bütçeli kaçamaklar, gizemli şehirler, güzel kumsallar ve dünyadaki birçok ilginç şey hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Kar kış keyfinden aileyle birlikte gidilen yaz tatillerine kadar, her hafta size yeni bir tatil cennetine götüreceğiz.

İpuçları ve tavsiyler – Seyahate dair herkesin bilmediği tavsiyeleri ve küçük sırları Skyscanner’ın uzman ekibinden okuyacaksınız. İster iş, ister keyif için seyahate çıkın. İster kısa bir haftasonu gezmesi, ister hayalini kurduğunuz büyük tatili yapın. Tek amacımız bir sonraki seyahatinizin daha ucuz, daha keyifli olmasını sağlamak. Ekstra bagaj ücreti ödememenin yollarından, çocuklarla uçmayı kolaylaştıracak çözümlere kadar tüm bilgileri bizden edinebilirsiniz. Bize neden mi güvenesiniz? Çünkü hepimiz bu yollardan geçtik, bunları tecrübe ettik.

Haberler – Hangi ünlü kiminle nereye gitmiş? O uçakta gerçekten hostesler şarkı mı söylemiş? Seyahat dünyasından en ilginç ve şirin hikayeleri bulup gününüzü şenlendirmek istiyoruz.

Skyscanner haberleri – Hayatınızı kolaylaştıracak, uçuş ayırtma, otel seçme ve araba kiralama konusundaki en yeni gelişmelerimizi ilk siz duyun.

Harita