COVID-19 (Koronavirüsü) seyahat planınız üzerinde etkili olabilir. Nereye giderseniz gidin, en son önerileri burada bulabilirsiniz.

Seyahat Haberleri Ödüllü Skyscanner Uygulamasını İndirmek İçin 5 Neden!

Tüm makaleler

Ödüllü Skyscanner Uygulamasını İndirmek İçin 5 Neden!

Tatil programınızı yaparken yorulmayın! Skyscanner daima en uygun bileti bulmanız için çalışıyor, telefon uygulamamızla o bileti bulmak çok daha kolay. Siz de ödüllü Skyscanner uygulamasını hemen indirin! Neden mi?

"Skyscanner, yerli ve yabancı uçuşlarda fırsatlar yakalamak isteyenler için mükemmel bir uygulama." -Hürriyet

Hemen İndirin

1. “Her Yere” Bilet Arayın!

Her Yere

Skyscanner’ın yenilikçi özelliği “Her Yere” arama seçeneğini uygulamamızda da kullanabilirsiniz. Bir yere gitmek istiyorsanız ama neresi olsun kararsız kaldıysanız, hemen uygulamayı indirin!

2. “Popüler Şehirler”i Takip Edin!

Popüler Şehirler

Hangi şehirlerin revaçta olduğunu, popüler şehirlere en ucuz uçak biletlerini bir dokunuşla bulun. En son seyahat trendlerinden haberdar olun; takipte kalmak için Skyscanner Instagram hesabını takip edebilirsiniz!

3. “Son Dakika” En Ucuz Biletleri Bulun!

Son Dakika

Son dakika uçuşlarına uçak biletleri çok ucuzlayabiliyor. Bu özellikle yakın tarihlerdeki en ucuz uçuşları sıralayın, istediğiniz şehre uçak biletini bulun. Tek tıkla tatilinizi ayarlayın.

4. “Hafta Sonu Kaçamakları”

Hafta Sonu Kaçamakları

Hafta sonları bir yerlere kaçmayı seviyorsanız, bu özelliğe bayılacaksınız! Tarihlere göre Cuma’dan Pazar’a, “Bu Hafta Sonu”, “Sonraki Hafta Sonu” ve sonrakileri seçebiliyorsunuz. Karşınıza çıkan destinasyonlardan en güzelini seçmek size kalıyor.

5. Uçuşlar, Oteller ve Araç Kiralama Tek Uygulamada

Skyscanner Uygulama

Seyahatinizin her aşamasını planlayabileceğiniz, bu sayede tatilinizin keyfini ikiye katlayacağınız uygulama, Skyscanner. Siz de hemen uygulamamızı ücretsiz indirin, seyahatlerinizi en kolay şekilde ve en ucuza planlayın!

Hemen İndirin