COVID-19 (Koronavirüsü) seyahat planınız üzerinde etkili olabilir. Nereye giderseniz gidin, en son önerileri burada bulabilirsiniz.

Seyahat Haberleri Fırsatlar Uçak Bileti Fırsatları – Ucuz ve Uygun Fiyatlı Biletler

Tüm makaleler

Uçak Bileti Fırsatları – Ucuz ve Uygun Fiyatlı Biletler

Sayfamızda 2019 popüler tatil yerleri için indirimli veya ucuz uçak bileti bulabilirsiniz. Burada yer almayan şehirlere ucuz bilet bakmak isterseniz ana sayfamızdan arama yapabilirsiniz! Kararsızsanız Skyscanner'ın "Her Yere" arama özelliğini kullanın!

İstediğiniz her yere uçak bileti arayabileceğiniz, en iyi otelleri karşılaştırabileceğiniz ve araç kiralama seçeneklerini değerlendirebileceğiniz bir uygulama var: Skyscanner Mobil Uygulama. Siz de hemen ödüllü uygulamamızı indirin, en uygun uçak biletini, aradığınız oteli ve aracı anında bulun!

Her Yere Ucuz Bilet Ara

Ucuz Bilet Bulmayla İlgili Merak Edilenler

Gitmek istediğim şehir için indirim yapabilir misiniz?

Skyscanner ucuz biletleri sizlere sunmak için kurulmuş bir arama motorudur. Biz sizin için yüzlerce havayolu ve güvenilir seyahat acentesini karşılaştırıp size en uygun bileti sunuyoruz. Bu yüzden indirimi biz yapmıyoruz, fakat sizler için indirimleri karşılaştırıp tek bir platformda size sunuyoruz. Böylece teker teker havayollarını ve seyahat acentesi sayfalarını kontrol etmenize gerek kalmıyor.

Ucuz uçak bileti fırsatları bu kadar mı?

Sistemimiz her gün yüzlerce havayolu ve seyahat acentesinin fiyatlarını kontrol ediyor ve günlük olarak güncel uçak bileti kampanyalarını derliyor. Bugün gördüğünüz uygun uçak biletleri yarın pahalanabilir. Aradığınız şehre uygun fiyatlı uçak bileti almak istiyorsanız istediğiniz zamandaki uçak biletlerine fiyat uyarısı kurabilirsiniz. Böylece herhangi bir fiyat değişikliği olduğunda e-posta adresinize gelecek bir maille anında haberdar olabilirsiniz.

Bilet sayfasına tıkladığımda açılan sayfada gördüğüm fiyatlar neden değişiyor?

Skyscanner olarak size yüzlerce havayolu ve seyahat sitesinden aldığımız fiyatları gösteriyoruz ve fiyatlarda bir değişiklik yapamıyoruz. Size gösterilen fiyatlar günlük olarak güncellenmektedir fakat gün içerisinde bu fiyatlarda değişiklikler olması mümkündür. Bu tamamen havayollarının ve seyahat acentelerinin inisiyatifine bağlıdır.

Skyscanner’da en ucuz uçak bileti bulabileceğim sayfa bu mudur?

Skyscanner, hem dış hatlar, hem de iç hatlar için ucuz uçak bileti bulabilmeniz amacıyla çok sayıda havayolu ve acenteyi tarayarak sonuçları sizlere sunmaktadır. Farklı tarihlerde bilet bakmak isterseniz aşağıdaki arama motorunu kullanarak bunu yapabilirsiniz.

Haftalık yenilenen en güncel uçak bileti fırsatları için Haftanın Fırsatları sayfamızı takip edebilirsiniz!

Skyscanner’da promosyonlu uçak bileti bulabileceğim sayfa bu mudur?

Skyscanner en ucuz uçak bileti bulabilmeniz için çok sayıda havayolu ve acenteyi tarayarak sonuçları sizlere sunmaktadır. Fakat bu sayfada yer alan uçak biletlerinin en ucuz olacağı garantisi yoktur. Farklı tarihlerde bilet bakmak isterseniz aşağıdaki arama motorunu kullanarak bunu yapabilirsiniz. Uçak bileti kampanya takibi için mobil uygulamamızı indirebilir ve fiyat alarmı oluşturabilirsiniz. Uygulama içerisinde bildirimleri açarsanız size belirli tarihlerde indirim duyuruları da gelecektir.

Skyscanner ile uçak bileti rezervasyonu nasıl yapabilirim?

Skyscanner sizler için biletleri taramaktadır fakat bilet satmamaktadır. Bu nedenle istediğiniz fırsata tıklayıp çıkan sonuçlardan havayolu veya seyahat acentesine yönlendirildikten sonra biletinizi alabilirsiniz. Skyscanner veritabanında yer alan havayolu ve acenteler özenle seçilmektedir.

Farklı tarihlerde ucuz uçak bileti bulmak için aşağıdaki arama motorunu kullanıp istediğiniz tarih ve şehir için bilet bakabilirsiniz!