Seyahat Haberleri Fırsatlar Sömestr Tatili’nde Gidiş-Dönüş 158 TL’den Başlayan Uçak Bileti Fırsatları

Tüm makaleler

Sömestr Tatili’nde Gidiş-Dönüş 158 TL’den Başlayan Uçak Bileti Fırsatları

Sömestr tatil planlarınızı henüz yapmadıysanız Skyscanner'ın sizin için hazırladığı en uygun sömestr tatili uçak bileti fırsatlarından hemen yararlanın ve güzel bir tatilin tadını çıkarın. Ayrıca, yine Skyscanner farkıyla hem otel rezarvasyonunuzu yapabilir hem de araç kiralayabilirsiniz. Fırsatları kaçırmamak için acele edin!

Arama yaparken varış yeri olarak “Türkiye” yazıp tıklayın, ülkemizin farklı yerlerine uçuş fiyatlarını keşfedin. Dünyanın her yerine en uygun uçak biletlerini görüntülemek için de “Her Yere” seçeneğini deneyin! Daha sonra seçtiğiniz destinasyondaki en uygun fiyatlı otel ve araç kiralama fırsatlarını da görebilirsiniz.

Harita

1. İstanbul – 158 TL’den başlayan fiyatlarla*

Dünyanın en güzel şehirlerinden olan İstanbul’da Tarihi Yarımada’yı gezip civardaki tarihi eserleri görebilir, İstiklal Caddesi’nin büyüleyici atmosferinde yürüyüş yapabilir ve Boğaz manzarasının tadını çıkarabilirsiniz. İstanbul’daki otelleri Skyscanner ile karşılaştırabilir ve size uygun olanı seçebilirsiniz.

Ucuz İstanbul Uçak Biletleri En Uygun Oteli Bulun

2. İzmir – 184 TL’den başlayan fiyatlarla*

Ege’nin incisi İzmir’deki Tarihi Asansör’de İzmir manzarasının tadını çıkarabilir, Kordon boyunca yürüyebilir ve güneşin batışını izleyebilirsiniz. İzmir’deki otelleri de Skyscanner farkıyla karşılaştırabilir ve size en uygun olanını anında bulabilirsiniz.

Ucuz İzmir Uçak Biletleri En Uygun Oteli Bulun

3. Ankara – 210 TL’den başlayan fiyatlarla*

Türkiye’nin başkenti Ankara’da Kuğu Parkı’nda dinlenip Tunalı Hilmi Caddesi boyunca yürüyebilir, Eski Meclis ve Ulus Meydanı ile Anıtkabir gibi yerleri ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Skyscanner farkıyla Ankara’daki oteller arasından size en uygun olanını seçebilir ve en ucuz oteli bulabilirsiniz.

Ucuz Ankara Uçak Biletleri En Uygun Oteli Bulun

4. Antalya – 260 TL’den başlayan fiyatlarla*

Türkiye’nin en popüler turistik destinasyonlarından olan ve plajlarıyla ünlü Antalya’daki otelleri Skyscanner farkıyla karşılaştırın ve size en uygun olan oteli anında bulun.

Ucuz Antalya Uçak Biletleri En Uygun Oteli Bulun

5. Bodrum – 260 TL’den başlayan fiyatlarla*

Türkiye’nin en popüler tatil merkezi olan Bodrum’da yel değirmenlerini ve Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi’ni gezebilirsiniz. Skyscanner farkı ile Bodrum’daki otelleri kıyaslayabilir ve en ucuz oteli bulabilirsiniz.

Ucuz Bodrum Uçak Biletleri En Uygun Oteli Bulun

6. Adana – 262 TL’den başlayan fiyatlarla*

Akdeniz’in kendine has şehri Adana’da Sabancı Merkez Camii, Taş Köprü ve Büyük Saat Kulesi gibi yerleri gezdikten sonra meşhur Adana kebabının tadına bakabilirsiniz. Adana’daki otelleri Skyscanner ile karşılaştırıp en uygun oteli anında bulabilirsiniz.

Ucuz Adana Uçak Biletleri En Uygun Oteli Bulun

7. Dalaman – 265 TL’den başlayan fiyatlarla*

Muhteşem doğası ve tarihiyle ön plana çıkan Muğla’nın ilçesi Dalaman’da Telmessos Antik Kenti, Tlos Antik Kenti ve Kocagöl gibi yerleri ziyaret edebilirsiniz. Dalaman otelleri arasından size uygun olanını Skyscanner ile anında bulabilirsiniz.

Ucuz Dalaman Uçak Biletleri En Uygun Oteli Bulun

8. Adıyaman – 281 TL’den başlayan fiyatlarla*

Adıyaman’da güneşin en güzel doğduğu ve battığı yerlerden olan Nemrut Dağı’na çıkabilir ya da Cendere Köprüsü ve Pirin Ören Yeri gibi yerleri gezebilirsiniz. Adıyaman’daki otelleri ise Skyscanner ayrıcalığıyla karşılaştırıp size en uygun olan oteli anında bulabilirsiniz.

Ucuz Adıyaman Uçak Biletleri En Uygun Oteli Bulun

9. Kayseri – 311 TL’den başlayan fiyatlarla*

Kayseri’deki Eriyes Kayak Merkezi’nde kışın ve karın tadını çıkarabilirsiniz. Kayseri’deki otelleri ise Skyscanner ile karşılaştırıp en uygun oteli anında bulabilirsiniz.

Ucuz Kayseri Uçak Biletleri En Uygun Oteli Bulun

10. Trabzon – 337 TL’den başlayan fiyatlarla*

Doğu Karadeniz’in incisi Trabzon’da Uzun Yayla, Trabzon Müzesi ve Sümela Manastırı’nı gezebileceğiniz Trabzon’daki otelleri Skyscanner farkı ile karşılaştırın ve en ucuz oteli anında bulun.

Ucuz Trabzon Uçak Biletleri En Uygun Oteli Bulun

11. Ağrı – 376 TL’den başlayan fiyatlarla*

Ağrı’da Ağrı Dağı’nın muhteşem manzarasının tadını çıkarabilir ve İshak Paşa Sarayı’nı ziyaret edebilirsiniz. Ağrı’daki otelleri Skyscanner farkıyla karşılaştırıp en uygun oteli anında bulabilirsiniz.

Ucuz Ağrı Uçak Biletleri En Uygun Oteli Bulun

12. Van – 403 TL’den başlayan fiyatlarla*

Van’da Türkiye’nin en meşhur göllerinden Van Gölü ve Akdamar Kilisesi’ni ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Skyscanner farkıyla Van’daki otelleri karşılaştırıp en uygun oteli anında bulabilirsiniz.

Ucuz Van Uçak Biletleri En Uygun Oteli Bulun

13. Gaziantep – 418 TL’den başlayan fiyatlarla*

Rumkale, Hışva Han, Zeugma Müzesi, Bakırcılar Çarşısı ve Gaziantep Kalesi gibi yerleri gezebileceğiniz, nefis yemek ve tatlıları tadabileceğiniz Gaziantep’teki otelleri Skyscanner farkıyla karşılaştırın ve en uygun oteli anında bulun.

Ucuz Gaziantep Uçak Biletleri En Uygun Oteli Bulun

14. Diyarbakır – 418 TL’den başlayan fiyatlarla*

Diyarbakır’da Hasan Paşa Hanı’nda çayınızı içip dinlenebilir, Diyarbakır Surları, Suluklu Han ve Diyarbakır Ulu Camii’ni ziyaret edebilirsiniz. Diyarbakır otelleri arasından en uygun olanını Skyscanner ile anında bulabilirsiniz. 

Ucuz Diyarbakır Uçak Biletleri En Uygun Oteli Bulun

15. Antakya – 431 TL’den başlayan fiyatlarla*

Medeniyetler beşiği Antakya’da Habib-i Neccar Camii, Antakya Arkeoloji Müzesi ve Aziz Simon Manastırı gibi yerleri ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Skyscanner farkıyla Antakya’daki otelleri karşılaştırıp en uygun oteli anında bulabilirsiniz.

Ucuz Antakya Uçak Biletleri En Uygun Oteli Bulun

16. Malatya – 435 TL’den başlayan fiyatlarla*

Malatya’da Beydağı’nın eşsiz manzarasının tadını çıkarabilir, Levent Vadisi, Aslantepe Ören Yeri ve Battal Gazi Ulu Camii’ni ziyaret edebilir, Malatya’daki otelleri Skyscanner ile karşılaştırıp en uygun oteli bulabilirsiniz.

Ucuz Malatya Uçak Biletleri En Uygun Oteli Bulun

17. Erzincan – 453 TL’den başlayan fiyatlarla*

Erzincan’daki Ergan Dağı’nda karın ve kış sporlarının tadını doyasıya yaşayabilirsiniz. Erzincan’daki otelleri de Skyscanner farkıyla karşılaştırıp en uygun oteli anında bulabilirsiniz.

Ucuz Erzincan Uçak Biletleri En Uygun Oteli Bulun

18. Bursa – 456 TL’den başlayan fiyatlarla*

Bursa’da Uludağ Kayak Merkezi’nde kış sporları yapabilir, Gölyazı’yı gezip Osmanlı mimarisinin güzel örneklerinin yansıması camileri görebilirsiniz. Skyscanner ile Bursa’daki otelleri kıyaslayın ve size en uygun olanını seçin.

Ucuz Bursa Uçak Biletleri En Uygun Oteli Bulun

19. Şanlıurfa – 509 TL’den başlayan fiyatlarla*

Peygamberler şehri Şanlıurfa’da Şanlıurfa Kalesi’ne çıkıp şehrin manzarasını izleyebilir, Balıklıgöl, Göbeklitepe, Hz. İbrahim Mağarası gibi yerleri ziyaret edebilirsiniz. Şanlıurfa’daki otelleri de Skyscanner ile karşılaştırıp en uygun oteli bulabilirsiniz.

Ucuz Şanlıurfa Uçak Biletleri En Uygun Oteli Bulun

20. Samsun – 541 TL’den başlayan fiyatlarla*

Karadeniz’in şirin şehri ve Kurtuluş Savaşı’nın başladığı yer olan Samsun’da Şahinkaya Kanyonu, Onur Anıtı, Amisos Mezarları ve Samsun Kent Müzesi gibi yerleri ziyaret edebilirsiniz. Samsun’daki otelleri ise Skyscanner farkıyla karşılaştırıp en uygun oteli anında bulabilirsiniz.

Ucuz Samsun Uçak Biletleri En Uygun Oteli Bulun

21. Mardin – 623 TL’den başlayan fiyatlarla*

Farklı kültürlere ve dinlere ev sahipliği yapan Mardin’de Mor Gabriyel Manastırı, Kasımiye Medresesi ve Deyrulzafaran Manastırı gibi yerleri ziyaret edebilirsiniz. Mardin’deki otelleri de Skyscanner ile anında bulabilirsiniz.

Ucuz Mardin Uçak Biletleri En Uygun Oteli Bulun

22. Tiflis – 626 TL’den başlayan fiyatlarla*

Vizesiz, hatta yeni kimliklerinizle pasaportsuz ziyaret edebileceğiniz Gürcistan’ın başkenti Tiflis’te Eski Şehir Bölgesi, Özgürlük Meydanı, Narikala Kalesi ve pek çok yeri ziyaret edebilirsiniz. Skyscanner farkıyla Tiflis’teki oteller arasından en uygun olanını anında bulabilirsiniz.

Ucuz Tiflis Uçak Biletleri En Uygun Oteli Bulun

23. St. Petersburg – 653 TL’den başlayan fiyatlarla*

Rusya’nın büyüleyeici güzellikteki şehri St. Petersburg’da Kış Sarayı, Peterhof Sarayı ve State Hermitage Müzesi gibi yerleriziyaret edebilirsiniz. Ayrıca St. Petersburg’daki otelleri Skyscanner ile karşılaştırıp en uygun oteli bulabilirsiniz.

Ucuz St. Petersburg Uçak Biletleri En Uygun Oteli Bulun

24. Kişinev – 827 TL’den başlayan fiyatlarla*

Vizesiz ziyaret edebileceğiniz Moldova’nın başkenti Kişinev’de Nativity Katedrali, Puşkin Müzesi, Su Kulesi ve Holley Gates gibi yerleri keşfedebilirsiniz. Kişinev’deki otelleri ise Skyscanner ile karşılaştırıp en uygun oteli anında bulabilirsiniz.

Ucuz Kişinev Uçak Biletleri En Uygun Oteli Bulun

25. Saraybosna – 847 TL’den başlayan fiyatlarla*

Balkan kültürünü güzel şekilde yansıtan Bosna Hersek’in başkenti Saraybosna’ya vizesiz seyahat edebilir, Gazi Hüsrev Bey Cami, Saat Kulesi ve Başçarşı gibi yerleri gezebilirsiniz. Skyscanner ayrıcalığıyla Saraybosna otelleri arasından size en uygun olanını anında bulabilirsiniz.

Ucuz Saraybosna Uçak Biletleri En Uygun Oteli Bulun

26. Üsküp – 854 TL’den başlayan fiyatlarla*

Vizesiz ziyaret edebileceğiniz Makedonya’nın başkenti Üsküp’ün gece kulüplerinden birinde veya özel programlar sunan yılbaşı otellerinde yeni yıla girebilirsiniz. Üsküp otelleri arasından en uygun olanını Skyscanner aracılığıyla anında karşılaştırıp en uygun oteli bulabilirsiniz.

Ucuz Üsküp Uçak Biletleri En Uygun Oteli Bulun

27. Atina – 874 TL’den başlayan fiyatlarla*

Komşu ülke Yunanistan’ın başkenti Atina’daki Akropolis, Monastiraki Meydanı, Akropolis Müzesi, Atina Bit Pazarı ve daha pek çok farklı yeri ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Atina’daki otelleri Skyscanner ile karşılaştırıp en ucuz oteli anında bulabilirsiniz.

Ucuz Atina Uçak Biletleri En Uygun Oteli Bulun

28. Belgrad – 994 TL’den başlayan fiyatlarla*

Vizesiz seyahat edebileceğiniz Sırbistan’ın başkenti Belgrad’da capcanlı Knez Mihailova Caddesi’nde yürüyüş yapabilir, Belgrad Kalesi ve Cumhuriyet Meydanı’nı gezebilir, Savamala Bölgesi’ndeki tarihi ve sanatsal atmosferi yaşayıp birbirinden güzel kafelerinden birinde içeceğinizi yudumlayabilirsiniz. Belgrad’daki otelleri de Skyscanner ile karşılaştırıp en uygun oteli anında bulabilirsiniz.

Ucuz Belgrad Uçak Biletleri En Uygun Oteli Bulun

29. Tahran – 1.038 TL’den başlayan fiyatlarla*

Vize istemeyen ülkelerden ve ihtişamlı tarihi ve kültürüyle İran’ın başkenti Tahran’daki 16. yüzyıldan kalma Golestan Sarayı, Azadi Meydaı, Milat Kulesi ve Jamsidieh Parkı gibi yerleri görebilirsiniz. Tahran’daki otelleri Skyscanner farkı ile karşılaştırıp en uygun oteli bulun.

Ucuz Bükreş Uçak Biletleri En Uygun Oteli Bulun

30. Malta – 1.060 TL’den başlayan fiyatlarla*

Şirin bir ada ülkesi olan Malta’da Aziz John Yarı Katedrali, Gozo Adası, Comino Adası-Mavi Lagün gibi yerleri ziyaret edebilirsiniz. Malta’daki otelleri ise Skyscanner farkıyla karşılaştırıp en uygun oteli bulabilirsiniz.

Ucuz Malta Uçak Biletleri En Uygun Oteli Bulun

*Belirtilen fiyatlar 13 Aralık 2018 tarihinde geçerli olan en düşük tahmini fiyatlardır ve farklı tarihler için arama yapıldığında ya da yer durumuna göre değişiklik gösterebilirler. Uçuşlar kalkış yeri olarak “Türkiye” seçilerek ve ”Her Yere” arama fonksiyonu kullanılarak bulunmuştur. Gösterilen fiyatlar yayın tarihinde geçerli olan en düşük tahmini fiyatlardır.

Burada sadece 30 farklı destinasyon belirtilmiş olsa da, başka destinasyonlara daha uygun fiyatlı uçuşlar bulunabilir.