Araç kiralama şirketleri yaşı 25'in altındaki sürücüler için ek ücret talep edebilrler, bu ücret genellikle aracı aldığınızda ödenebilir. Bazı yerlerde yaş sınırlamaları olabilir. Rezervasyon yaptırmadan önce araç kiralama şirketinin web sitesini kontrol edin.

Tüm ülkelerde araç kiralama

Europcar
Enterprise
Hertz
Avis
National Car
Alamo
Araç kiralama için popüler varış yerleri
İstanbul şehrinde araç kiralamaEn düşük: 161 TL*
İzmir şehrinde araç kiralamaEn düşük: 163 TL*
Ankara şehrinde araç kiralamaEn düşük: 157 TL*
Antalya şehrinde araç kiralamaEn düşük: 161 TL*
Trabzon şehrinde araç kiralamaEn düşük: 206 TL*
Adana şehrinde araç kiralamaEn düşük: 169 TL*
Kayseri şehrinde araç kiralamaEn düşük: 183 TL*
Gaziantep şehrinde araç kiralamaEn düşük: 184 TL*
Bodrum şehrinde araç kiralamaEn düşük: 156 TL*

Skyscanner ile herhangi bir ülkede ucuz kiralık araç bulun

Skyscanner, araç kiralama konusunda en iyi fırsatı yakalamanız için ihtiyaç duyduğunuz bilgilere sahiptir. İster iş seyahati için ABD'ye, ister deniz tatili için Tayland'a uçun, fiyatları karşılaştırabilir ve mükemmel araç kiralama fırsatını bulabilirsiniz.

Ülkedeki en iyi araç kiralama fiyatlarını sunabilmek için dünyanın en iyi araç kiralama şirketleri ve aracı kuruluşlarının yanı sıra yerel uzmanlarla da çalışıyoruz. En iyi fiyatları karşılaştırarak, en iyi fırsatı bulabilmenizi daha kolay (ve daha ucuz!) hale getiriyoruz.

Araç kiralayarak, valiz ve el bagajlarınızla birlikte toplu taşıma araçlarıyla seyahat etme konusunda artık endişelenmeniz gerekmiyor. Uçaktan iner inmez aracınız hazır bir şekilde sizi bekliyor olacak.

Seçtiğiniz havaalanında hangi araç kiralama şirketlerinin olduğunu, yolculuk tarihlerinizde hangi şirketlerin araçlarının müsait olduğunu ve hangi araç şirketlerinin en iyi fiyatları sunduğunu bulmak için yukarıdaki bölümde arama yapın.

Skyscanner'la Araç Kiralama

Skyscanner kapsamlı araç kiralama aramasına hoş geldiniz. Binlerce varış yerini araştırır ve sizin için düşük fiyata mükemmel sürüş deneyimi bulmak amacıyla binlerce araç kiralama teklifini karşılaştırırız. Seyahatinizi en ucuza mal edebilmeniz için size yardımcı oluruz, böylece siz de yola bir gülümsemeyle çıkarsınız. Gelin bizimle araç sürün.

Ücretsiz Araç Kiralama Karşılaştırması

Skyscanner'la web'deki en düşük araç kiralama fiyatlarından bazılarını bulacaksınız. Sizin için uygun olan araç kiralama teklifini bulduktan sonra rezervasyonunuzu yaptırmanız için sizi doğrudan araç kiralama şirketine yönlendireceğiz. Hiçbir zaman komisyon eklemeyiz, böylece her zaman en iyi fiyatı elde edersiniz.

Skyscanner'la Arama Yapın

Araç mı kiralamanız gerekiyor? Daha fazla aramayın. Nereye gitmek isterseniz isteyin, neye ihtiyacınız olursa olsun, anahtarı bizde. Sadece varış noktanızı, araç teslim alma ve teslim etme tarihlerinizi girin ve biz de size en iyi araç kiralama şirketlerinden tüm teklifleri sunalım, böylece saniyeler içinde karşılaştırma yapabilir ve aracınızın rezervasyonunu yaptırabilirsiniz.