Araç kiralama şirketleri yaşı 25'in altındaki sürücüler için ek ücret talep edebilrler, bu ücret genellikle aracı aldığınızda ödenebilir. Bazı yerlerde yaş sınırlamaları olabilir. Rezervasyon yaptırmadan önce araç kiralama şirketinin web sitesini kontrol edin.

Frankfurt am Main Şehrinde En Uygun Araç Kiralama

Almanya'nın Hassen eyaletinde, gökdelenleri ile bilinen ticaret merkezi Frankfurt, ülkenin beşinci büyük şehri ancak Frankfurt'un bir diğer özelliği de Avrupa'nın en önemli ulaşım merkezi olması. Araç kiralamak için ideal bir şehir olan Frankfurt ve çevresi, kendi kullandığınız araç ile rahatlıkla keşfedebileceğiniz , son derece düzenli cadde ve otoyollara sahip bir bölge.

Skyscanner araç kiralama sayfasını ziyaret ederek, kiralamak istediğiniz tarihleri yazın, bir kaç saniyelik kısacık bir sürede, tüm araç kiralama tekliflerini karşılaştıran Skyscanner, sizin için en uygun araç kiralama tekliflerini listelesin, size kalan aracınızı seçerek, hızlı bir şekilde rezervasyonunuzu yaptırıp, Frankfurt gezi planı yapmak.

Oldukça pratik ve ekonomik bir ulaşım çözümü olması nedeniyle Frankfurt'ta da son derece talep gören araç kiralama Skyscanner'ın sunduğu bir çok seçenek ile daha cazip hale gelmekte. Çok iyi bildiğiniz, sektörde kendini kanıtlamış markalarla çalışan Skyscanner, Frankfurt'ta bu isimlerden Europcars, Rentalcars, Argus Car Hire, Holidayautos, gibi güçlü isimlerle araç kiralama servisi vermektedir.

Kiraladığınız aracı şehir merkezine yaklaşık 15 dakikalık bir sürüş mesafesinde bulunan Frankfurt Havaalanında bulunan ofislerden teslim alabileceğiniz gibi, şehir merkezinde büyük tren istasyonları ve merkezi noktalara konuşlanmış olan araç teslim noktalarından da almanız mümkün. Aracınızın teslimi için pasaport, ehliyet ve rezervasyon konfirmasyonunuzu yanınıza almayı unutmayınız.

Frankfurt'ta araç kiralarken otomatik araçların çok fazla olmadığını hatırlatalım bu sebeple de otomatik araç fiyatları biraz daha yüksek olmakta.Steyşın vagon tipi otomobillerin araç filolarında oldukça fazla yer aldığı Frankfurt'ta minibus ve SUV araçların yoğunluğu da dikkat çekmekte. Ayrıca Volkswagen marka otomobilin bir Almanya şehrinde oldukça yaygın olduğunu duymak sizi şaşırtmayacaktır.

Araç kullanırken trafik kurallarına dikkat etmenin ne kadar önemli olduğunu vurgulamaya gerek yok, ancak Frankfurt için bir kez daha hatırlatmakta yarar var. Son derece düzenli bir şehir olan Frankfurt'ta kurallara uyduğunuz sürece araba kullanmak son derece kolay ve keyifli. Yoğun trafik bile olsa, arabaların birbirine girdiği bir görüntüye şahit olmak imkansız. Şehir içinde hız limiti 30 km, otoyollarda ise 120 km ve tüm sürücüler buna uyar. Herhangi bir trafik cezası yemeniz durumunda bunun aracı kiralayan şirketin değil sürücünün ödediğini de hatırlatalım.

Şehir içinde ve merkez dışında şehrin çevresinde bulunan uyarı tabelalarının yardımıyla Frankfurt ve çevresinde araba kullanmakta hiç orlanmayacaksınız. Bisiklet dostu bir şehir olan Frankfurt'ta bisiklet kullananlar için ayrılan birçok bisiklet yolu mevcut, araç kullanırken dikkat etmeniz geren konulardan biri de bu, her an karşınıza bisikletli biri çıkabilir.

Her sene onlarca festivalin düzenlendiği Frankfurt'ta, bu festivaller döneminde şehir nüfusu oldukça yükselmekte, dolayısıyla bu yoğunluk araç trafiğine de yansımakta.Düzenli bir sehir olması nedeniyle yoğunluk ciddi krizlere yol açmazken, siz önlem olması açısından şehrin festival takvimi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ticaret şehri olarak popüler olduğu kadar olmasa da bir kültür ve turizm şehri de olan Frankfurt, şehri ziyaret edenlerin görmeleri gereken yerler ve turistik aktiviteler için sahip olduğu bir listesi var. Listede bulunan Alte Oper tarihi bir opera binası, Römerplatz ise tarihi dokusunu hala koruyan ve katedraller ve belediye binası gibi bir çok tarihi binayı barındıran bir meydan, ayrıca restoran, café ve küçük hediyelik dükkanlar da bulunmakta, Museumsufer'de bir çok müzeyi bir arada bulmanız mümkün.

Şehirden arabayla yaklaşık bir saatlik mesafede bulunan Heidelberg, araba kiralamanın avantajını kullanarak görebileceğiniz, son derece şirin bir üniversite şehri, barok mimarisi ve masalsı sokakları, nehir kenarınin muhteşem manzarasıyla birleşince olağanüstü bir görüntü oluşturmakta.

Frankfurt'a seyahat amacınız ne olursa olsun, bu ziyareti Skyscanner'ın sunduğu harika fırsatları değerlendirerek kiraladığınız bir araçla, son derece keyifli bir tatile dönüştürebilirsiniz.

Europcar
Enterprise
Hertz
Avis
National Car
Alamo

Skyscanner'la Araç Kiralama

Skyscanner kapsamlı araç kiralama aramasına hoş geldiniz. Binlerce varış yerini araştırır ve sizin için düşük fiyata mükemmel sürüş deneyimi bulmak amacıyla binlerce araç kiralama teklifini karşılaştırırız. Seyahatinizi en ucuza mal edebilmeniz için size yardımcı oluruz, böylece siz de yola bir gülümsemeyle çıkarsınız. Gelin bizimle araç sürün.

Ücretsiz Araç Kiralama Karşılaştırması

Skyscanner'la web'deki en düşük araç kiralama fiyatlarından bazılarını bulacaksınız. Sizin için uygun olan araç kiralama teklifini bulduktan sonra rezervasyonunuzu yaptırmanız için sizi doğrudan araç kiralama şirketine yönlendireceğiz. Hiçbir zaman komisyon eklemeyiz, böylece her zaman en iyi fiyatı elde edersiniz.

Skyscanner'la Arama Yapın

Araç mı kiralamanız gerekiyor? Daha fazla aramayın. Nereye gitmek isterseniz isteyin, neye ihtiyacınız olursa olsun, anahtarı bizde. Sadece varış noktanızı, araç teslim alma ve teslim etme tarihlerinizi girin ve biz de size en iyi araç kiralama şirketlerinden tüm teklifleri sunalım, böylece saniyeler içinde karşılaştırma yapabilir ve aracınızın rezervasyonunu yaptırabilirsiniz.

*Bu fiyat, çok sayıda seçenek arasından seçim yapmanıza yardımcı olmak üzere tahmini bir fiyattır. Bugünkü fiyat, son 15 günün her birinde Skyscanner'da bulunan en düşük fiyatların ortalamasını temel almaktadır.