Araç kiralama şirketleri yaşı 25'in altındaki sürücüler için ek ücret talep edebilrler, bu ücret genellikle aracı aldığınızda ödenebilir. Bazı yerlerde yaş sınırlamaları olabilir. Rezervasyon yaptırmadan önce araç kiralama şirketinin web sitesini kontrol edin.

Dubrovnik Şehrinde En Uygun Araç Kiralama. Günlük 79 TL*

eury
budg
erac
alam
nanl
hert

Hırvatistan’ın güney ucunda yer alan Adriyatik Denizi’nin incisi Dubrovnik, etrafını çevreleyen şaşırtıcı sağlamlıktaki orta çağ duvarlarıyla UNESCO Dünya Mirası Listesinde yer alan önemli bir turizm merkezidir. Hem deniz tatili hem de kültür tatili, ikisini bir arada yapabileceğiniz bu güzel kenti ve çevresini araba kiralayarak keşfedin. Araba kiralamak tatilinizde size muazzam bir özgürlük hissi verecektir. Deniz kenarında sıcaktan bunalmış olabilirsiniz, arabanıza atlayın ve eski kentin taş duvarları arasında serinlemenin keyfini çıkarın. Skyscanner araba kiralamada konusunun en iyileriyle çalışır. Dünya çapında tanınan şirketler veya lokal araba kiralama şirketlerinin en güvenilir olanlarıyla çalışan Skyscanner araba kiralama da en güvenilir ve en ekonomik seçenekleri sunar. Yukarıda bulunan bölümü seyahat tarihlerinizi girin, tercih ettiğiniz arabanın kriterlerini belirleyin ve Skyscanner’ın sizin için tarayıp bulduğu seçenekleri karşılaştırın. Dubrovnik seyahatinizi planlarken araba kiralama işleminizi online olarak yapmanız tavsiye edilmektedir. Yaz aylarında çok fazla turist çeken Dubrovnik için erkenden yapacağınız araba kiralama işlemi, size uygun rakamlarda araç bulma olanağı sağlayacaktır. Dubrovnik Havaalanı kentin 20 Km dışında bulunmaktadır. Dubrovnik Havaalanından teslim alacağınız arabayla tatilinizin keyfini sürmeye hemen başlayın. Havaalanında Alamo, Budget, Europcar, Fleet, Hertz, Sixt ve Thirfty gibi araba kiralama şirketleri, havaalanı dışında özel bir bölümde yer almaktadır. Aracınızı kent merkezi ve otellerin içinde bulunan araba kiralama ofislerinden teslim alıp, bırakabilirsiniz. Havaalanından kalkan otobüsler kentin 2,5 Km kuzeybatısında bulunan Kantafig otobüs durağına kadar girebiliyorlar. Old Town denilen eski kent tamamiyle yayalara açıktır. Kiraladığınız aracı uluslararası geçerliliği olan ehliyetiniz (minimum 3 yıl tecrübeniz olmalı) ve pasaportunuzla birlikte teslim alabilirsiniz. Teslim aldığınız arabanın sigorta ve diğer belgelerinin tam olmasına dikkat ediniz. Her yıl 10 Temmuz 25 Ağustos tarihleri arasında aralıksız süren Dubrovnik Yaz Festivali’nde hiçbir etkinliği kaçırmamak ve Dubrovnik civarında bulunan eşsiz koyları, plajları, tarihi eserleri ve şirin köyleri keşfetmek için araba kiralamak mükemmel bir seçim olacaktır.

Dubrovnik’te yaz aylarında ciddi bir otopark problemi yaşanmaktadır. Ziyaretçiler arabalarını saat başına ödeyecekleri bir bedelle kent içinde belirlenen yerlere bırakabilirler. Parkmetrelerin bulunduğu iki ana cadde Tarihi Kentin hemen dışındaki Ploce bölgesinde bulunmaktadır. Bu iki caddenin isimleri Petra Kresima IV ve Frana Supila caddeleri. Eğer bu iki caddede yer bulursanız oldukça şanslısınız demektir. Bir diğer seçenek yine Eski Kente yakın bir konumda bulunan Buza Gate’de bulunan ücretli otopark bölgelerine aracınızı bırakmaktır. Eğer bu bölgelerde arabanızı park edecek yer bulamazsanız, kent merkezine yürüyerek 10-15 dakika uzaklıkta bulunan Zagrebačka katlı otoparkı deneyebilirsiniz. Bu yazının yayınlandığı tarihte otopark ücreti saat başı 8 TL, günlük olarak ise 85 TL’dir. Dubrovnik’te bulunan otellerin bazılarında arabanızı park edebileceğiniz kısıtlı yerler bulunsa da rakamların oldukça yüksek olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Otel otoparklarının ücretleri otel yönetimi tarafından belirlenmektedir. Arabanızı otoparka almadan önce uygulanacak fiyatla ilgili mutlaka bilgi alınız. Dubrovnik’te uygulanan hız limiti kent içinden 50 Km, kent dışı 90 Km, bölünmemiş otobanlarda 110 Km, bölünmüş otobanlarda 130 Km ile sınırlandırılmıştır. Sıfır tolerans politikası izlenen ülkede kesinlikle alkollü araç kullanmayınız ve emniyet kemerinizi mutlaka kullanınız. Yıl içinde Ekim ayından Mart ayına kadar farlarınızın gün içinde de açık olması gerekmektedir. Kent dışına arabanızla yapacağınız seyahatlerde yol, köprü, tünellerde ödemeli yollar bulunmaktadır.

Dubrovnik’in birbirinden güzel ve kıymetli tarihi eserleri arasında Dubrovnik Surları, Stradun, Mljet Parkı, Franciscon Manastırı, Sponza Sarayı, Çan Kulesi ve Roland Sütunu’nu mutlaka görünüz. Eski kent bölgesinin dışına yapacağınız 10 dakikalık muazzam yolculukla Cavtat Balıkçı kasabasına, A1 otoyolunu takip ederek mükemmel manzaralar eşliğinde diğer önemli bir turizm merkezi olan Split kentine ulaşabilirsiniz. Dubrovnik seyahatinizin keyfini çıkarmak, çevreyi keşfetmek ve mükemmel bir tatil için Skyscanner’dan mutlaka bir araba kiralayın.

Skyscanner'la Araç Kiralama

Skyscanner kapsamlı araç kiralama aramasına hoş geldiniz. Binlerce varış yerini araştırır ve sizin için düşük fiyata mükemmel sürüş deneyimi bulmak amacıyla binlerce araç kiralama teklifini karşılaştırırız. Seyahatinizi en ucuza mal edebilmeniz için size yardımcı oluruz, böylece siz de yola bir gülümsemeyle çıkarsınız. Gelin bizimle araç sürün.

Ücretsiz Araç Kiralama Karşılaştırması

Skyscanner'la web'deki en düşük araç kiralama fiyatlarından bazılarını bulacaksınız. Sizin için uygun olan araç kiralama teklifini bulduktan sonra rezervasyonunuzu yaptırmanız için sizi doğrudan araç kiralama şirketine yönlendireceğiz. Hiçbir zaman komisyon eklemeyiz, böylece her zaman en iyi fiyatı elde edersiniz.

Skyscanner'la Arama Yapın

Araç mı kiralamanız gerekiyor? Daha fazla aramayın. Nereye gitmek isterseniz isteyin, neye ihtiyacınız olursa olsun, anahtarı bizde. Sadece varış noktanızı, araç teslim alma ve teslim etme tarihlerinizi girin ve biz de size en iyi araç kiralama şirketlerinden tüm teklifleri sunalım, böylece saniyeler içinde karşılaştırma yapabilir ve aracınızın rezervasyonunu yaptırabilirsiniz.

*Bu fiyat, çok sayıda seçenek arasından seçim yapmanıza yardımcı olmak üzere tahmini bir fiyattır. Bugünkü fiyat, son 15 günün her birinde Skyscanner'da bulunan en düşük fiyatların ortalamasını temel almaktadır.