Araç kiralama şirketleri yaşı 25'in altındaki sürücüler için ek ücret talep edebilrler, bu ücret genellikle aracı aldığınızda ödenebilir. Bazı yerlerde yaş sınırlamaları olabilir. Rezervasyon yaptırmadan önce araç kiralama şirketinin web sitesini kontrol edin.

Buenos Aires Şehrinde En Uygun Araç Kiralama. Günlük 195 TL*

Europcar
Enterprise
Hertz
Avis
National Car
Alamo

Olağan üstü güzellikte bir macera deneyimi ve iç içe geçmiş farklı kültürleri bir araya toplayan sıra dışı bir kent. Arjantin’in başkenti Latin Amerika’nın en büyük kentlerinden biri olan Buenos Aires’ten söz ediyoruz. Muazzam geniş bir coğrafyaya yayılan başkenti keşfetmek için mutlaka bir araba kiralayın. Araba kiralamak, hele böylesi büyük bir kentte size rahat hareket etme olanağı sağlayacaktır. Skyscanner araba kiralama konusunda dünyanın en önde gelen, en itibarlı şirketleriyle çalışır. Havaalanına indikten sonra toplu taşıma araçları nerede, taksi mi, tren mi? Metro var mı? Stresinden uzaklaşın ve bir araba kiralayın. Kentin 48 ayrı bölgesini zamanınızı kendiniz yöneterek ziyaret edin. Bu yazının yazıldığı tarihte Skyscanner’dan Buenos Aires’te günlük araba kiralama bedeli, seçeceğiniz arabanın sınıfına ve özelliklerine göre 116 TL ile 500 TL arasında değişmektedir. Kentin en büyük havaalanı, Buenos Aires Ministro Pistarini Uluslararası Havaalanı şehir merkezinin batısında ve 45 dakikalık uzaklıktadır. Havaalanında lokal ve uluslararası araba kiralama şirketleri arasında Alamo, Avis, Hertz ve Localiza şirketleri bulunmaktadır. Araba kiralama şirketleri gelen yolcular salonunda konumlanmıştır. Genellikle iç hat uçuşlarının yapıldığı Jorge Newberry Havaalanı ise kentin kuzeyinde ve arabayla 15 dakikalık uzaklıkta bulunmaktadır. Büyük ve kalabalık bir kent olan Buenos Aires’te araba kiralama işleminizi online yapmanız tavsiye edilmektedir. Aracınızı kent merkezinden teslim alacaksanız araba kiralama şirketleri Cerrito, Downtown ve Puerto Madero bölgelerinde yoğunlaşmıştır. Buenos Aires’te araba kullanmanız için uluslararası ehliyetinizin olması, minimum 21 yaşında olmanız ve en az bir yıllık tecrübenizin olması gerekmektedir. Kiraladığınız aracın sigorta ve tescil belgesinin eksiksiz olduğundan emin olunuz.

Buenos Aires’te kent içinde araba kullanmak ve park yeri bulmak kolay olmayabilir. Kurallara uygun araba kullanmayan sürücüler konusunda lütfen dikkatli olunuz. İş giriş ve iş çıkış saatlerinde merkez ve merkeze yakın ana yollardan uzak durmanız faydanıza olacaktır. Ana caddelerde ve ara sokaklarda yolun sağ tarafına, park işaretiyle belirlenmiş bölümlere ücret karşılığında arabanızı park edebilirsiniz. Bu bölgelere aracınızı ücretsiz park etmeniz veya park yasağı olan bölgelere aracınızı bırakmanız karşısında yüksek para cezası alacağınızdan emin olabilirsiniz. Cadde ve ara sokaklar kamera ve polis kontrolündedir. Özel park alanı ücretleri semte göre değişkenlik gösterse de en güvenilir park alanlarıdır. Kent merkezinde bulunan Microcentro Bölgesine (Avenida Cordoba, Alem, Avenida de Mayo ve Carlos arasında kalan bölge) Pazartesinden Cuma gününe kadar 11.00 ve 16.00 saatleri arasında özel arabaların girişi yasaktır. Buenos Aires’te araba kiralamanın en zevkli yanı, arabanızı kent dışına doğru sürmektir. Seyir ve sürüş zevki yüksek yolculuklar için kırsal bölgeler müthiş zenginlikte. Kent içi ve dışında uymanız gereken hız limiti aşağıdaki gibidir. Otoyollar 120 Km, ana yollar 80 Km, şehir içi yollar 60 Km, yerleşim alanları 40 Km ile sınırlandırılmıştır. Arjantin genelinde alkollü araba kullanmak yasaktır. Trafik kontrolünde kanınızdaki alkol oranı 0.50 promilden fazlaysa para cezası veya ehliyetinize el koyma cezasıyla karşılaşabilirsiniz. Arjantin genelinde trafik sağ taraftan akmaktadır. Seyir halindeyken, emniyet kemerinizin takılı olmasına, kısa farlarınızın gün içinde dahi açık olmasına, aracınızı kullanırken cep telefonunuzla konuşmamaya özen gösteriniz.

Buenos Aires içinde Dokuz Temmuz caddesi, Japon bahçesi, San Thelmo, Plaza Del Mayo, La Boca, Palermo, Puerto Madero ziyaret edebileceğiniz yerlerden yalnızca bazılarıdır. Kent dışında ise keşfetmeniz için o kadar çok yer var ki. Atlayın arabanıza ve 56 Km güneydeki La Plata, muazzam koloniyal mimari eserleriyle 113 Km uzaklıktaki San Antonio de Areco ve yalnızca 1 saatlik sürüşle ulaşabileceğiniz ünlü şatonun ev sahibi kent La Candelaria’yı keşfetmekle başlayın. Uzak rotalarda ve geniş coğrafyada keşfetmeye araba kiralayarak başlayın.

Skyscanner'la Araç Kiralama

Skyscanner kapsamlı araç kiralama aramasına hoş geldiniz. Binlerce varış yerini araştırır ve sizin için düşük fiyata mükemmel sürüş deneyimi bulmak amacıyla binlerce araç kiralama teklifini karşılaştırırız. Seyahatinizi en ucuza mal edebilmeniz için size yardımcı oluruz, böylece siz de yola bir gülümsemeyle çıkarsınız. Gelin bizimle araç sürün.

Ücretsiz Araç Kiralama Karşılaştırması

Skyscanner'la web'deki en düşük araç kiralama fiyatlarından bazılarını bulacaksınız. Sizin için uygun olan araç kiralama teklifini bulduktan sonra rezervasyonunuzu yaptırmanız için sizi doğrudan araç kiralama şirketine yönlendireceğiz. Hiçbir zaman komisyon eklemeyiz, böylece her zaman en iyi fiyatı elde edersiniz.

Skyscanner'la Arama Yapın

Araç mı kiralamanız gerekiyor? Daha fazla aramayın. Nereye gitmek isterseniz isteyin, neye ihtiyacınız olursa olsun, anahtarı bizde. Sadece varış noktanızı, araç teslim alma ve teslim etme tarihlerinizi girin ve biz de size en iyi araç kiralama şirketlerinden tüm teklifleri sunalım, böylece saniyeler içinde karşılaştırma yapabilir ve aracınızın rezervasyonunu yaptırabilirsiniz.

*Bu fiyat, çok sayıda seçenek arasından seçim yapmanıza yardımcı olmak üzere tahmini bir fiyattır. Bugünkü fiyat, son 15 günün her birinde Skyscanner'da bulunan en düşük fiyatların ortalamasını temel almaktadır.