Araç kiralama şirketleri yaşı 25'in altındaki sürücüler için ek ücret talep edebilrler, bu ücret genellikle aracı aldığınızda ödenebilir. Bazı yerlerde yaş sınırlamaları olabilir. Rezervasyon yaptırmadan önce araç kiralama şirketinin web sitesini kontrol edin.

rentalcars.com - Skyscanner'la Araç Kiralama Tekliflerini Karşılaştırma

Rental Cars, dünya genelinde 6000'in üzerinde yerde araç kiralamadan sorumlu dünyanın en büyük araç kiralama şirketlerinden biridir. Her yıl iki milyonun üzerinde müşteriyle ilgilenmekte, harika bir müşteri hizmeti ve düşük fiyatlar sunmaktadır.

Müşteri hizmetleriyle tanınan Rental Cars, 40 farklı dilde çok dilli yardım sunmaktadır. Kişisel bir dokunuş isteyen müşterileri için çok dilli çağrı merkezleri ve yazılı bilgiyi tercih edenler için e-posta sistemleri bile vardır.

Priceline seyahat grubunun bir bölümü olarak Rental Cars, dünyanın önde gelen araç kiralama markalarıyla güçlü ilişkiler kurmuştur. Güvenilir, düşük fiyatlı yerel şirketlerle de güçlü bağlantıları vardır. Dünya çapında tanınan veya sadece ziyaret ettiğiniz ülkede biliniyor olsa da her zaman ünlü bir tedarikçiden araç kiraladığınızdan emin olabilirsiniz.

Geniş bir araç kiralama uzmanı ağına erişimleri seyahat edenlerin araçlarını teslim alacakları yeri seçebilecekleri daha fazla seçenek olması anlamına gelir. Hava alanlarından araç kiralamaya ek olarak Rental Cars ayrıca müşterilerinin araçlarını tren garlarından, feribot limanlarından ve şehir merkezlerinden almasına da olanak sağlar. Bu, araç kiralayan kişiye daha fazla esneklik sağlar ve bir yol seyahati planladığında özellikle çok kullanışlı olur.

Sahip oldukları ağ aynı zamanda bütçeye uygun küçük araçlardan, göz alıcı lüks arabalara kadar çok geniş araç seçeneği sunmalarına da olanak sağlar.

Rental Cars, güvenilir tedarikçilerinden elde ettikleri geniş kapsamlı fiyatları karşılaştırırken müşterilerine seyahatleri için en uygun teklifi sunabilmektedir. Şirket ayrıca çok şeffaf bir fiyat politikasına da sahiptir ve kredi kartı ücreti veya değişiklik ödemesi gibi ücretler almazlar.

Rental Cars, Skyscanner'ın rezervasyon ortaklarından biridir Web sitemizde kiralık araç aradığınızda, çok kapsamlı araç kiralama web sitesinin yanı sıra Rental Cars'tan da sonuçları görüntüleriz. Böylece araç kiralarken her zaman en iyi teklifleri elde etmeniz garantilenir.

Europcar
Enterprise
Hertz
Avis
National Car
Alamo

Skyscanner'la Araç Kiralama

Skyscanner kapsamlı araç kiralama aramasına hoş geldiniz. Binlerce varış yerini araştırır ve sizin için düşük fiyata mükemmel sürüş deneyimi bulmak amacıyla binlerce araç kiralama teklifini karşılaştırırız. Seyahatinizi en ucuza mal edebilmeniz için size yardımcı oluruz, böylece siz de yola bir gülümsemeyle çıkarsınız. Gelin bizimle araç sürün.

Ücretsiz Araç Kiralama Karşılaştırması

Skyscanner'la web'deki en düşük araç kiralama fiyatlarından bazılarını bulacaksınız. Sizin için uygun olan araç kiralama teklifini bulduktan sonra rezervasyonunuzu yaptırmanız için sizi doğrudan araç kiralama şirketine yönlendireceğiz. Hiçbir zaman komisyon eklemeyiz, böylece her zaman en iyi fiyatı elde edersiniz.

Skyscanner'la Arama Yapın

Araç mı kiralamanız gerekiyor? Daha fazla aramayın. Nereye gitmek isterseniz isteyin, neye ihtiyacınız olursa olsun, anahtarı bizde. Sadece varış noktanızı, araç teslim alma ve teslim etme tarihlerinizi girin ve biz de size en iyi araç kiralama şirketlerinden tüm teklifleri sunalım, böylece saniyeler içinde karşılaştırma yapabilir ve aracınızın rezervasyonunu yaptırabilirsiniz.