Araç kiralama şirketleri yaşı 25'in altındaki sürücüler için ek ücret talep edebilrler, bu ücret genellikle aracı aldığınızda ödenebilir. Bazı yerlerde yaş sınırlamaları olabilir. Rezervasyon yaptırmadan önce araç kiralama şirketinin web sitesini kontrol edin.

Üsküp Havaalanında En Uygun Araç Kiralama

###Üsküp Havaalanı Araç Kiralama

Makedonya'nın başkenti Üsküp'e yapacağınız seyahat hazırlığının en önemli kısmı, Skyscanner Araç Kiralama sayfasını ziyaret ederek, bölgede kalacağınız süre ve seyahat amacınıza en uygun aracı seçerek, rezervasyonunuzu yaptırmanız. Üsküp Havaalanına geldiğinizde ulaşım sorununu çözmüs olarak, aracınızı teslim alın ve bu güzel bölgeyi gönlünüzce gezmeye başlayın.

###Üsküp Havaalanında Araç Kiralama Şirketleri

Üsküp'ün 17 km güneydoğusunda bulunan ve işletmesi TAV Havalimanları Holding tarafından alınan Üsküp Büyük İskender Havaalanında araç kiralama hizmeti veren birçok şirket bulunmakta. Terminalin giriş katında ofisleri bulunan uluslararası ve yerel araç kiralama şirketleri ise; Avıs Rent a Car, DTTU Sharr Express Rent a car, Europcar, Hertz, Enterprise Rent a car, İnter ways Rent a car, MI-DA Rent a car, Sixt Rent a car, ACE Rent a car, Toto Rent a car, BEJRON DOOEL - Rent a car, INTERRENT - Rent a Car.

###Üsküp şehir merkezinde araba kullanıması

Ciddi bir trafik sorununun yaşanmadığı Üsküp’te hiiı sınırlarına ve trafik kurallarına dikkat ettiğiniz sürece sorunsuz sürüş deneyimleri yaşayabilirsiniz. Aracınız hareket halindeyken gündüz de olsa farların açık olma zorunluluğu vardır. Şehir içinde uymanız gereken hız limiti saatte 60km olarak belirlenmiştir. Şehir merkezi dışında araba kullanırken otobanlar için belirlenen hız sınırı ise 120km. dir. Üsküp'de yıl boyunca birçok festival düzenlenmekte ve bu festivaller döneminde şehir ziyaretçileri oldukça artmaktadır. Temmuz aylarında kutlanan Üsküp Yaz Festivali, şehir trafiğinde farklı düzenlemelerin getirildiği hatta birçok cadde ve sokağın trafiğe kapandığı en büyük festivaldir, bu festival şehrin hemen hemen tüm sokaklarında dans ve müzikle kutlanmaktadır.

###Üsküp Havaalanı civarında yol durumu

Toplu taşımanın oldukça sınırlı hizmet vermesi nedeniyle, ziyaretçilerin ulaşım sorunlarını çözmek için araç kiralama seçeneğine yöneldiği bölgede kara yolları oldukça güvenlidir. Bazı bölgelerde otobanlar bulunurken diğer yollar gidiş-geliş olarak yapılmıştır. Yerleşim alanları dışında araba kullanırken azami dikkat göstermenizi öneririz çünkü özellikle Gostivar-Ohrid bölgesinde bol virajlıyollar mevcut ,ayrıca Üsküp ile Gostivar arasında ücretli geçişler bulunmakta.

###Üsküp Havaalanı görülecek yerler

Tarihi dokusu ve doğal güzelliği ile ziyaret edenlerin hayran kaldığı Üsküp ve çevresinde bir çok göl, manastırlar, camiler, tarihi çarşılar ziyaretçilerini karşılarken, kiraladığınız araç ile görebileceğiniz cazip destinasyonlar da bulunmakta.

####Matka Kanyonu

Üsküp Havaalanının yaklaşık 30 km batısında bulunan Matka Kanyonu korunmuş bitki örtüsü ve hayvan çeşitleriyle, doğal mağaraları, gölü, tarihi taş kilisesi ile son derece güzel bir bölge. Göl çevresinde restoranlar bulunmakta ve özellikle yaz aylarında gölde kano veya tekne gezintileri yapabilirsiniz.

####Ohrid

Üsküp Havaalanından E65 yoluyla yaklaşık 200 km mesafede ve 2 veya 2,5 saatlik harika manzaralar eşliğinde son derece keyifli bir araba yolculuğu sonrasında ulaşabileceğiniz bir tatil beldesi. UNESCO'nun dünya mirası listesinde yer alan Ohrid, inanılmaz güzellikteki doğası ile dağlar ve göllerin oluşturduğu inanılmaz manzaralara sahip. Arnavutluk sınırına yakın bir bölgede Ohrid Gölü kıyısında yeralan şehir; Ohrid kalesi, eski Roma’da gladiator dövüşlerinin yapıldığı ve günümüzde konser ve tiyatro oyunlarının sahnelendiği Ohrid Antik Tiyatrosu, birçok tarihi kiliseleri, sevimli evleri ve sahili ile son derece güzel ve cazip bir turizm merkezi.

####İştip

Üsküp Havaalanından yaklaşık 80 km uzaklıkta bulunan İştip'e A3 karayolu ve Alexander of Macedon yolu üzerinden yaklaşık bir saatlik bir araba yolculuğu ile ulaşmanız mümkün. Nehir vadisinde yeralan İştip; köprüleri, tarihi dokusu, arabayla dolaşabileceğiniz Türk Mahallesi'yle son derece sıcak ve şirin, küçük bir şehir.Şehrin yüksek bir tepesinde bulunan İştip Kalesi olağanüstü manzaralar sunmakta.

Europcar
Enterprise
Hertz
Avis
National Car
Alamo

Skyscanner'la Araç Kiralama

Skyscanner kapsamlı araç kiralama aramasına hoş geldiniz. Binlerce varış yerini araştırır ve sizin için düşük fiyata mükemmel sürüş deneyimi bulmak amacıyla binlerce araç kiralama teklifini karşılaştırırız. Seyahatinizi en ucuza mal edebilmeniz için size yardımcı oluruz, böylece siz de yola bir gülümsemeyle çıkarsınız. Gelin bizimle araç sürün.

Ücretsiz Araç Kiralama Karşılaştırması

Skyscanner'la web'deki en düşük araç kiralama fiyatlarından bazılarını bulacaksınız. Sizin için uygun olan araç kiralama teklifini bulduktan sonra rezervasyonunuzu yaptırmanız için sizi doğrudan araç kiralama şirketine yönlendireceğiz. Hiçbir zaman komisyon eklemeyiz, böylece her zaman en iyi fiyatı elde edersiniz.

Skyscanner'la Arama Yapın

Araç mı kiralamanız gerekiyor? Daha fazla aramayın. Nereye gitmek isterseniz isteyin, neye ihtiyacınız olursa olsun, anahtarı bizde. Sadece varış noktanızı, araç teslim alma ve teslim etme tarihlerinizi girin ve biz de size en iyi araç kiralama şirketlerinden tüm teklifleri sunalım, böylece saniyeler içinde karşılaştırma yapabilir ve aracınızın rezervasyonunu yaptırabilirsiniz.

*Bu fiyat, çok sayıda seçenek arasından seçim yapmanıza yardımcı olmak üzere tahmini bir fiyattır. Bugünkü fiyat, son 15 günün her birinde Skyscanner'da bulunan en düşük fiyatların ortalamasını temel almaktadır.