Araç kiralama şirketleri yaşı 25'in altındaki sürücüler için ek ücret talep edebilrler, bu ücret genellikle aracı aldığınızda ödenebilir. Bazı yerlerde yaş sınırlamaları olabilir. Rezervasyon yaptırmadan önce araç kiralama şirketinin web sitesini kontrol edin.

Yangon Havaalanı Araç Kiralama Fiyatlarını Skyscanner'la Karşılaştırın

Yangon havaalanına kısa bir mola veya uzun süreli kalış için uçuyor da olsanız, bir araç kiralayarak gelecekteki seyahatinizin stresinden kurtulabilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda araç kiralama şirketiyle Skyscanner en iyi teklifi bulmayı kolaylaştırıyor. Bize sadece tarihlerinizi söyleyin biz de size hangi araç kiralama şirketinden hangi araçların uygun olduğunu söyleyelim: ve daha da önemlisi, en iyi fiyatı hangi şirketin sunduğunu söyleyelim.

Bir araç kiralarsanız, seyahatinizden daha fazlasını elde edersiniz. Yangon havaalanına gidip gelmek için toplu taşıma araçlarını kullanmanıza gerek yok, bunun yerine uçağınızdan inin ve istediğiniz yere aracınızı sürün. Artık aşırı kalabalık otobüslere bavulunuzu sıkıştırmanıza gerek yok.

Günlük gezilerinizden sıkılmadan, geceleri eve nasıl döneceğiniz konusunda telaşlanmadan ve (kendi ihtiyaçlarınızı karşılıyorsanız), süpermarket alışverişlerinizden eve kollarınız kopmadan dönebilirsiniz.

Büyük bir aile tatili için mini van, romantik bir kaçamak için iki kişilik bir şehir aracı veya ikisinin arasında bir araç kiralıyor olsanız da, hepsini bulabilirsiniz. Yangon havaalanındaki kiralık araçları karşılaştırdığınızda, çeşitli araç türleri arasında size en iyi teklifleri görüntüleyeceğiz, böylece seyahatiniz için cüzdanınıza uygun fiyata en iyi aracı seçebileceksiniz.

Araç kiralama bilgileri sayfalarımız Yangon havaalanındaki araç kiralama şirketleri hakkında ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri içerir ve şehir rehberlerimiz tekrar bakmanıza gerek kalmadan seyahatinizi planlamanıza yardımcı olur. Yangon yakınında otele ihtiyacınız varsa, Skyscanner'la bunları da karşılaştırabilir ve en iyi teklifleri bulabilirsiniz: kiralık aracınızı önce Yangon havaalanının dışına da bırakabilir veya otele de park edebilirsiniz.

Yangon havaalanındaki birçok araç kiralama şirketi, aracını kiralamadan önce görmek isteyeceklerinden sürücü ehliyetinizin her iki kısmını da (fotoğraflı kimlik ve kâğıt üzerine basılı olan) yanınızda getirmeyi unutmayın.

Europcar
Enterprise
Hertz
Avis
National Car
Alamo

Kiralık araçlarda en iyi fırsatları yakalayın

Aile dostu SUV'lerden üstü açılabilir lüks otomobillere kadar her tür araç için en iyi fiyatı alacaksınız.

Her şeyi bilin

Sizin için en iyi seçimi yapabilmenizi sağlamak üzere her bir fırsatı yakıt politikası, teslim alma konumu ve sigorta kriterlerine göre değerlendiririz.

Her şey yolunda gitsin

Gideceğiniz yer neresi olursa olsun arama yapmayı, karşılaştırmayı ve rezervasyon işlemlerini kolaylaştırarak doğru aracı bulmanıza yardımcı oluruz.