Münih Havalimanı Araç Kiralama

Araç kiralama şirketleri yaşı 25'in altındaki sürücüler için ek ücret talep edebilrler, bu ücret genellikle aracı aldığınızda ödenebilir. Bazı yerlerde yaş sınırlamaları olabilir. Rezervasyon yaptırmadan önce araç kiralama şirketinin web sitesini kontrol edin.

###Münih Havaalanı Araç Kiralama

İster iş gezisi veya ailenizle bir tatil nedeniyle Münih havalimanı için biletiniz cebinizde. Skyscanner araç kiralama fırsatlarından yararlanarak, kendiniz veya aileniz için en konforlu ve ekonomik aracı da seçtiniz, o halde Münih Havaalanına varışınızda, bavullarınızı sizi havaalanında bekleyen arabanızın bagajına yerleştirip, keyifli sürüşlere yol alabilirsiniz.

###Münih Havaalanı Araç Kiralama şirketleri

Avrupa'nın en iyi Havaalanlarından biri olan Münih Havaalanı, Almanya'nın da en yoğun havaalanıdır. Münih'in 28 km. kuzeyinde bulunan Havaalanı, Havaalanı merkezi ve iki adet terminali ile hizmet vermekte. Birçok uluslararsı faaliyet gösteren araç kiralama şirketinin ofislerini de bulabileceğiniz havaalanında; Avis, Budget, Enterprise Rent-A-Car, Europcar, Hertz, Sixt, Thrifty gibi dev isimlerin ofisleri minalstraße Mitte, üçüncü katta bulunmaktadır.

###Münih karayolu bağlantıları

Münih, son derece bakımlı ve düzgün otoyol ağları ile Almanya ve Avusturya'da diğer şehirlere bağlanmaktadır. A 8 karayolu Münih'i batıdan Augsburg, Ulm, Stuttgart and Karlsruhe şehirlerine bağlarken, güneydoğudan Rosenheim and Salzburg'a bağlanmakta, A 9 kuzeyden Ingolstadt, Nürnberg, Leipzig ve Berlin'e, A 92 kuzeydoğudan Landshut ve Deggendorf'a, A 95 karayolu güneyde Bavyera Alpleri'ne doğru uzanmaktadır. A99 ise şehri çevreleyen ve birçok otoyol ile bağlantısı olan bir çevreyoludur. Münih'te ayrıca oldukça yoğun olarak Mittlerer ve Altstadtring çevreyolları kullanılmakta.

###Münih şehir merkezi

Tüm büyük şehirlerin ortak sorunu olan trafik, Münihte'de iş saatlerinde yoğun olmakta. Şehrin merkezi Marienplatz olarak adlandırılmakta ve özellikle araba ile gezebileceğiniz caddelerden sözetmek gerekirse ; muhteşem mimarisi ve tarihi dokusu ile Ludwig Caddesi, lüks mağazaları ve eğlence mekanları ile Maximilan Caddesi'ni sayabiliriz, nehir kenarında uzanan Prinzrgenten Caddesi ise araç trafiğine pek uygun değil. Şehirde müzeleri görmek için ise Brienner Caddesi'ni takip etmeniz gerekmektedir. Münih'te oldukça geniş bir tramvay ve metro hattı bulunmakta.

###Festivaller

Münih'te yıl boyunca hem yaya hem de motorlu araç trafiğinde, ziyaretçi sayısının artması nedeniyle önemli rol oynayan birçok festival düzenlenmekte. Bunlardan en önemlileri; 9-25 Mart tarihleri arasında düzenlenen Starkbierzeit Bira Festivali, Mayıs ayı sonlarında Komedi Festivali , Temmuzun son haftası başlayan ve 24 gün süren Theatron Müzik Fetivali, Haziran ayında düzenlenen Münih Festivali ve dünyaca bilinen en önemli bira festivali Oktoberfest 17 Eylül ile 3 Ekim tarihleri arasında gerçekleşmektedir.

###Münih Havaalanı ve çevresinde görülecek yerler

Münih şehri tarihi, mimarisi ve kültürü ile ziyaret edilecek birçok nokta sunmakta ancak şehir içerisinde toplu taşıma araçları ile seyahat ederken birçok görülmesi gereken, önemli turistik noktaları ziyaret etmek mümkün olamamaktadır. Ayrıca şehir merkezi dışında görülmeye değer, yerel kasaba ve küçük köyleri turlar veya toplu taşıma araçlarıyla bu güzellikleri keşfetmek oldukça zor. Münih Havaalanı ve şehir merkezine, kiralayacağınız bir araçla ulaşılabilecek mesafede, bir çok cazip destinasyon bulunmakta.

####Nymphenburg Sarayı

Şehir merkezine oldukça yakın olan Nymphenburg Sarayı'na Arnulf Caddesi üzerinden ulaşmak mümkün. Saray porselenleri ve resimlere konu olan muhteşem bahçesi ile ile ünlü.

####Füssen

Münih'in yaklaşık 130 km güneybatısında ve Avusturya sınırına yakın bulunan Füssen şehri, masalsı Neuschwanstein şatosu ile ziyaret edilecek yerler listesine girmekte. Almanya'nın ünlü Romantik Yol rotası üzerinde bulunan bu şirin şehre gitmek için rotanızı A96 karayolu yönünde belirleyin.

####Salzburg Avusturya sınırları içerisindeki Salzburg, Münih'in yaklaşık 150 km güneydoğusunda ve 1,5 saat kadar süren bir araba yolculuğu sonrası ulaşabilirsiniz. Salzach Nehri'nin kenarında yer alan bu güzel Avusturya şehri aynı zamanda Mozart'ın doğduğu şehir. Barok mimarisi, Salzburg Kalesi ve birçok sarayı ile son derece cazip bir destinasyon.

Europcar
Enterprise
Hertz
Avis
National Car
Alamo

Skyscanner'la Araç Kiralama

Skyscanner kapsamlı araç kiralama aramasına hoş geldiniz. Binlerce varış yerini araştırır ve sizin için düşük fiyata mükemmel sürüş deneyimi bulmak amacıyla binlerce araç kiralama teklifini karşılaştırırız. Seyahatinizi en ucuza mal edebilmeniz için size yardımcı oluruz, böylece siz de yola bir gülümsemeyle çıkarsınız. Gelin bizimle araç sürün.

Ücretsiz Araç Kiralama Karşılaştırması

Skyscanner'la web'deki en düşük araç kiralama fiyatlarından bazılarını bulacaksınız. Sizin için uygun olan araç kiralama teklifini bulduktan sonra rezervasyonunuzu yaptırmanız için sizi doğrudan araç kiralama şirketine yönlendireceğiz. Hiçbir zaman komisyon eklemeyiz, böylece her zaman en iyi fiyatı elde edersiniz.

Skyscanner'la Arama Yapın

Araç mı kiralamanız gerekiyor? Daha fazla aramayın. Nereye gitmek isterseniz isteyin, neye ihtiyacınız olursa olsun, anahtarı bizde. Sadece varış noktanızı, araç teslim alma ve teslim etme tarihlerinizi girin ve biz de size en iyi araç kiralama şirketlerinden tüm teklifleri sunalım, böylece saniyeler içinde karşılaştırma yapabilir ve aracınızın rezervasyonunu yaptırabilirsiniz.

*Bu fiyat, çok sayıda seçenek arasından seçim yapmanıza yardımcı olmak üzere tahmini bir fiyattır. Bugünkü fiyat, son 15 günün her birinde Skyscanner'da bulunan en düşük fiyatların ortalamasını temel almaktadır.